Zaloguj się do konta

Sukces młodych plastyków wedkarzy


Dwoje uczniów szkół podstawowych powiatu kutnowskiego biorących udział w konkursie plastycznym „ Wędkarstwo w połączeniu z  ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą” organizowanym przez Koło Nr 109 PZW „METALURG” Kutno otrzymało nagrody na poziomie Okręgu Mazowieckiego PZW.
Prace Jakuba Krysiaka i Julii Nowickiej zostały wyróżnione w konkursie plastycznym organizowanym z okazji XV edycji „Tygodnia Czystości Wód” przez Okręg Mazowiecki PZW w Warszawie. Z naszego Koła na ten konkurs wpłynęło 255 prac wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Kutno oraz gmin : Krośniewice, Nowe Ostrowy, Kutno, Strzelce i placówek opiekuńczo – wychowawczych powiatu kutnowskiego. Startowały również dzieci z rodzin zastępczych i rodzin wędkarskich skupionych w Kole.
Prezes Zarządu Okręgu Mazowieckiego kol. Zbigniew Bedyński skierował pismo do Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha z podziękowaniami za wszechstronną pomoc jaką udzielił Kołu „METALURG” przy organizacji tego zadania.
 

Opinie (2)

troc

Nic tylko gratulować, szkoda tylko, że nie pojawiły się fotki wyróżnionych prac. Zachęcić dzieciaki do tego typu zabawy- sukces w dobie smartfonów, laptopów i tym podobnych wynalazków...Pozdrawiam. [2016-04-28 20:32]

skalpel

Promowanie wędkarstwa u najmłodszych da nam lepszą przyszłość nad wodą. Gratuluję inicjatywy. [2016-05-04 08:27]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej