SUM- iki na półmetku.

/ 16 zdjęć


Witam wszystkich naszych "SUM"- ików, jak i sympatyków naszej Szkółki Młodego Wędkarza. Na ostatniej zajęciach oprócz powtórki nabytej wiedzy wędkarskiej, wędkowania kilku z Was przystąpiło do egzaminu na Kartę Wędkarską. Jakież było nasze miłe zadowolenie że tych jedenastu odważnych pozytywnie zaliczyło ten egzaminek. Wiem że słowo ". egzamin" niejednego dorosłego osobnika przeraża, zwala z nóg, pozostaje mętlik w głowie. Nic z tych rzeczy u naszych "SUM" - ików, pełny  luz i ogrom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Próbowałem te same pytania zadać nad wodą różnym przypadkowym wędkarzom i zgadnijcie jak odpowiadali? Na 10 wędkarzy trzech OBLAŁO? 

Powiem wam uśmiałem się jak nigdy słysząc odpowiedzi. Uff, zatem widać że działamy w dobrym kierunku, ale, ale SUM- iki to nie koniec przygody. Zajęcia dalej trwają, co środę o godz. 18-tej. Ba w następnym roku także będziemy razem na naszej Szkółce Młodego Wędkarza SUM. prawda SUM- iki? 

ZAPRASZAMY!

Na zakończenie słowa uznania dla jednej z najmłodszych uczestniczek na naszej szkółce, Basi Twórzewskiej! (pierwsze 4 zdjęcia). Za co? Już mówię, piszę, otóż Basieńka jako jedna z pierwszych zaliczyła egzamin, jakby tego było mało to znówna swoją tajemniczą zanętę złowiła największego leszcza dnia na bacika 4 metry. Duże brawa dla naszej Basi. Basiu, GRATULACJE!

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

SUM- iki na półmetku. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł