Zaloguj się do konta

'Sumiki' w akcji

Dziś szkółka trochę  inna niż poprzednie. Tak wędkujemy, ale o nagrody. 

1. Konkurs - kto złowi pierwszą rybę. 

2. Konkurs - najwięcej rybek.

3. Konkurs - największą rybkę.

Do szkółki dziś zgłosiło się 11 uczestników. Po pobraniu wędek i zestawów każdy z nich samodzielnie rozkłada swoją wędkę. Teraz przyszli "wędkarze" sami przygotowują zanętę. 

No, wszystko gotowe. 

Więc na stanowiska i zaczynamy igrzyska! Zanęcone, więc łowimy. Emocje są, co niektórym uczestnikom plączą się zestawy, urywają haczyki, nic to nasi "wędkarze" świetnie sobie z tymi problemami radzą,  ale niekiedy fachowa pomoc naszych opiekunów (Piotr Ożarowski & Krzysztof Orłowski), była potrzebna. Potrafią już wiele z "wędkarskiego rzemiosła".  Godzina 20/00 czyli czas kończyć igrzyska. 

Tu muszę Was przeprosić, że nie zebraliśmy imion zwycięzców, wybaczcie podam je niebawem, chyba że ktoś się rozpozna i wyśle mi na e- maila korlowski2@o2.pl  lub w wiadomości na Fb.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na następne zajęcia. 

Opinie (3)

ola_zrodelna

Super inicjatywa.Sama kilka lat temu brałam udział w rywalizacjach wędkarskich :) Zostawiam ****** [2015-08-09 21:50]

rysiek38

No i oby tak dalej a sam pomysł na kategorię nagród wręcz skłania do naśladownictwa szkoda tylko że nie napisałeś jakie były efekty i np po ilu minutkach padła pierwsza ryba .Pozdrawiam i dzięki za koment na moim b ***** [2015-08-12 22:47]

majap

Kolejna urocza impreza,jak oglądam takie zdjęcia to zawsze wraca mi dobre samopoczucie,że z tego naszego wędkarstwa można jeszcze coś uratować.Serdecznie pozdrawiam. [2015-08-13 15:15]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej