Świąteczne zakupy ze sklepem Multifishing!

/ 4 zdjęć


Święta za pasem więc czas brać się za robienie świątecznych prezentów. Co najlepiej kupić wędkującym znajomym lub komuś z rodziny? Oczywiście najlepiej nabyć prezenty typowo wędkarskie. Radość z niespodzianki pewna na 100%! 

Na świąteczne zakupy zaprasza Multifishing.pl - sklep wędkarski z wieloletnią tradycją i konkurencyjnymi cenami!

Pod choinkę polecają się: 

Wędka DEMON EXTREME 2,70M 5-25G 


Wędka Demon Extreme 25 - Wędziska przeznaczone do poˆowu okoni i pstrągów na bˆystki obrotowe. Seria Demon Extreme. Seria wędzisk zaprojektowana do połˆowu w ekstremalnych warunkach. Dolnik wędziska pogrubiono czyniąc go mocnym, spreżystym i odpornym na uszkodzenia. Uchwyt wykonano ze specjalnej pianki, zakończonej gumowym, antypo˜lizgowym korkiem. Jedna z najlepszych wędek w tej klasie cenowej.


ZOBACZ CENĘKołowrotek JAXON XTF100 MONOLITH

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. O ile w przypadku metody spławikowej klasyczne formy łowienia polegają na wykorzystaniu długich wędzisk bez przelotek i bez kołowrotka, o tyle w praktycznie każdej innej metodzie kołowrotek jest niezastąpiony, bez niego po prostu nie możemy łowić.

ZOBACZ CENĘ

Wędka SHIMANO BIOMASTER SPINNING 246CM MH 15-50g

Seria uniwersalnych kijów o różnych akcjach do wędkowania w wodach słodkich i w morzu – od ultralekkiego spinningu ze skał, do ciężkiego łowienia małych tuńczyków na spinning. Wśród nich wędzisko zaprojektowane specjalnie do miękkich przynęt – doskonałe narzędzie do połowu najbardziej ostrożnych morskich bassów.

ZOBACZ CENĘ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą i zapraszamy do zakupów.

Wesołych Świąt!

 


4.6
Oceń
(11 głosów)