Świetny wynik Marka na zawodach w Zgierzu

/ 5 zdjęć


Drużyna Koła w składzie :
Marek Gralewski – członek Sądu Koleżeńskiego
Marek Grzybowski – sędzia klasy okręgowej OM PZW
Przemysław Saczuk – V-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
została wytypowana przez Kapitanat Sportowy Koła „METALURG” i zaakceptowana przez Zarząd Koła na zawody z okazji 70 – lecia działalności Koła PZW nr 130 w Zgierzu. Zawody rozegrano na zbiorniku wodnym w Krzywiu staw nr 1. Wspaniała pogoda dopełniła świetne przygotowanie terenu zawodów oraz wysoki poziom organizacyjny. W zawodach wystartowało 36 bardzo dobrze przygotowanych zawodników, wielu posiadało wysokiej klasy sprzęt profesjonalny.
Nasi zawodnicy potwierdzili wysokie umiejętności i nawiązali wyrównaną walkę w kategorii spławikowej. Szczególnie dobrze wypadł Marek Gralewski zajmując w klasyfikacji końcowej miejsce na podium, na najniższym jego stopniu. Wygrał swój sektor.
Również pozostali zaciekle do końca walczyli o jak najlepsze miejsce i wypadli w tym dobrze.
Marek Grzybowski w klasyfikacji końcowej był 11 i czwarty w sektorze.
Przemek Saczuk w klasyfikacji końcowej był 21 i siódmy w sektorze.
Koledzy z upoważnienia Zarządu Koła przekazali Gospodarzom zawodów okolicznościowy puchar z odpowiednią na ten jubileusz wygrawerowaną tabliczką. Przekazali życzeniu wielu lat wspaniałej pracy na rzecz PZW i lokalnego zrzeszenia wędkarzy oraz organizacji wielu tak udanych imprez integracyjnych.
Jednocześnie wręczono zaproszenie na zawody wędkarskie seniorów, których organizatorem będzie nasze Koło w ramach Kutnowskich Dni Seniora organizowanych przez Prezydenta Miasta Kutno.

 


3.6
Oceń
(5 głosów)

 

Świetny wynik Marka na zawodach w Zgierzu - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł