Szanowni Wędkarze , Koleżanki i Koledzy


Szanowni Wędkarze,
Koleżanki i Koledzy
oraz wszyscy Sympatycy Koła No 2 Gdańsk – Orunia

z przykrością zawiadamiamy, że zapowiedziane na dzień 31 stycznia br. zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze naszego Koła.
nie odbędzie się.
Bezpośrednią przyczyną są uchwały ZO PZW w Gdańsku z dnia 11 stycznia br. zawieszające w czynnościach Zarząd Koła No 2 wraz ze wszystkimi organami.
W/w uchwałami ZO odwołał tym samym decyzje podjęte w dniu 29 grudnia 2009r przez Prezydium ZO PZW dot. naszego zebrania.
Aktualnie w siedzibie Koła urzęduje Kurator powołany uchwałą ZO, i stan ten ma trwać do czasu zakończenia prac przez organy ścigania oraz do czasu ukarania zawieszonego Zarządu wraz z organami Koła No 2.
Sprawa wydaje się nieco zawiłą i skomplikowaną na pierwszy rzut oka.
W rzeczywistości jest niezwykle prostą. Przyczyną wszystkich tych wypadków jest fakt:
„nierozliczenia się byłego Skarbnika Koła No 2 za sprzedane w Kole znaczki i opłaty z Biurem Okręgu PZW w Gdańsku”.
Dlaczego więc, mając wiedzę i przyznanie się do popełnionego czynu przez w/w Skarbnika Zarząd Okręgu „idzie na wojnę” z Zarządem Koła No 2??
Naszym zdaniem odpowiedź jest również tak prosta jak powyższy przypadek: władza nie chce przyznać się do faktu współwiny zaistniałej sytuacji oraz braku jakiejkolwiek bieżącej kontroli nad mieniem Związku.
Pisemne wytknięcie powyższych faktów przez Zarząd Koła tak oburzyło „Nieomylnych Działaczy ZO”, że za wszelką cenę postanowili ukarać „opornych z Oruni”.

Szanowni Wędkarze,
(zawieszony) Zarząd nie poddaje się i, i złożył zażalenie do OKR w Gdańsku z powiadomieniem GKR w Warszawie oraz doniesienie do Prokuratury Rejonowej w Gdańsku.
Nasze działania są podyktowane chęcią uświadomienia wszystkim Wędkarzom, że należy dołożyć większych starań w działaniach kontrolnych „Nieomylnych Działaczy ZO” oraz sposobami zarządzania naszym wspólnym mieniem i funduszami.
Wszystkich zachęcamy do zapoznania się uchwałami ZO na stronie internetowej www.pzw.gda.pl . oraz z ich uzasadnieniami.

Jednocześnie niniejszym zapraszamy Was wszystkich czytających naszą informację do debaty na temat naszego problemu, a także do dyskusji na temat patologii która od wielu już lat drąży nie tylko nasz Związek. Prosimy jednak, aby ewentualna dyskusja stała na odpowiednim poziomie, oraz aby nie przekraczać żadnych norm moralnych.

(Zawieszony) Zarząd Koła No 2 w Gdańsku

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Dokumenty (1)Szanowni Wędkarze , Koleżanki i Koledzy - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł