Szkółka Karpiowa w Jarosławkach - zapisy

/ 2 zdjęć


Tym razem Szkółka Karpiowa z Pawłem Szewcem odbędzie się nad zbiornikiem Jarosławki w dniach 14-18 kwietnia 2010roku. Podczas Szkółek Karpiowych młodzi początkujący, karpiarze, ale także Ci bardziej zaawansowani będą łowić pod okiem Pawła. Paweł pomoże w przygotowaniu łowiska, sondowaniu dna, nęceniu oraz przygotowaniu zestawów. W wyżej wymienionym łowisku pływa spora populacja karpi, gdzie największe sztuki przekraczają masę 20kg. Na uczestników zasiadki (oprócz wielkich karpi i amurów) będzie czekało wiele atrakcji. Wszyscy karpiarze otrzymają sprzęt i upominki od sponsorów szkółki. Na szkółkę karpiową w Jarosławkach przyjedzie Anglik Rey Dale Smith właściciel firmy Carp Rus, która znana jest z bardzo skutecznych zestawów karpiowych oraz akcesoriów do ich konstrukcji. Rey przedstawi wiele różnych najnowszych rozwiązań, które z pewnością pomogą przechytrzyć niejednego cwanego karpia.

Łowienie wszystkich uczestników zasiadki rozpocznie się 14 kwietnia o godzinie 13 Uczestnicy zasiadki będą łowić parami (2 osoby na jednym stanowisku). W przypadku łowienia z wywózki nakazuje się używania kamizelek tzw. kapoków. Osoby, które nie będą posiadały kapoków mogą łowić wyłącznie z brzegu. Wymagane jest od uczestników zasiadki posiadanie wszelkiego sprzętu karpiowego ( takiego jak wędki, kołowrotki itp. itd.) wraz z dodatkowym wyposażeniem biwakowym i z prowiantem, na czas trwania szkółki.

Zasiadka karpiowa z Pawłem Szewcem rozpoczyna się 14 kwietnia o godzinie 13 nad zbiornikiem Jarosławki, a kończy się 18 kwietnia o godzinie 10 rano.

W zasiadce może wziąć udział każdy (bez względu na wiek), kto chce połowić wielkie karpie pod okiem Pawła i zgłębić sztukę karpiowania.

Zgłoszenia na zasiadkę należy dokonać nie później niż do dnia 30 marca 2010 roku. Koszt zasiadki wynosi 350zł od osoby, które należy wpłacać na poniższe konto bankowe nie później niż do dnia 30 marca 2010r.
PAWEŁ SZEWC

PKO BP 17 1020 3017 0000 2702 0154 6787


Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zapisywania się na Szkółkę Karpiową należy podać:

- Imię i nazwisko
- Miejsce zamieszkania
- Wiek
- nr tel. Kontaktowego

Patronat medialny nad zasiadką objął Karp Max oraz portal karpiowy Carp Planet.
Sponsorami szkółki są : Natural Bait


Regulamin Szkółek Karpiowych


1. W Szkółce Karpiowej może wziąć udział każdy karpiarz, który stosuje zasadę złów i wypuść oraz chce połowić wielkie karpie pod okiem Pawła i zgłębiać sztukę karpiowania.
2. Osoby niepełnoletnie powinny być z opiekunem, który ma ukończone 18 lat. Jeśli osoba, która chce wziąć udział w Szkółce Karpiowej nie ma możliwości pozostania nad wodą z opiekunem musi zgłosić ten fakt organizatorowi, który (jeśli będzie taka możliwość) wyznaczy opiekuna.
3. Każdy z uczestników powinien mieć ze sobą matę karpiową i używać jej w przypadku złowienia ryby. Należy bardzo delikatnie i ostrożnie obchodzić się ze złowionymi rybami.
4. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem danego łowiska i ściśle go przestrzegać. Jeśli dany zbiornik należy do PZW uczestnicy Szkółki muszą posiadać ważna kartę wędkarską.
5. Łowienie, (jeśli to możliwe) odbywa się na dwuosobowych stanowiskach. Wszystkie osoby, biorące udział w Szkółce zostaną dobrani w pary.
6. Łowienie wszystkich uczestników zasiadki rozpocznie się po losowaniu stanowisk.
7. W przypadku łowienia z wywózki nakazuje się używania kamizelek tzw. kapoków. Osoby, które nie będą posiadały kapoków mogą łowić wyłącznie z brzegu.
8. Szkółka Karpiowa ma charakter spotkań towarzyskich, a nie zawodów i rywalizacji, dlatego łowienie odbywa się zgodnie z zasadami fair play w związku, z czym w przypadku holu ryby należy sobie wzajemnie pomagać.
9. Wymagane jest od uczestników zasiadki posiadanie wszelkiego sprzętu karpiowego ( takiego jak wędki, kołowrotki itp. itd.) wraz z dodatkowym wyposażeniem biwakowym i z prowiantem, na czas trwania szkółki.
10. W przypadku nie przestrzegania regulaminu Szkółki przez danego uczestnika organizator ma prawo do usunięcia go z łowiska bez zwrotu poniesionych kosztów. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu tuż przed rozpoczęciem Szkółki lub w trakcie jej trwania. O wszelkich zmianach regulaminu uczestnicy zostaną niezwłocznie poinformowani.


Wszelkich informacji dotyczących zasiadki udziela Paweł Szewc pod nr tel. 693-783-603 lub e-mail: list@carpplanet.eu


Pozdrawiam i życzę wielkich okazów podczas zasiadki.

 


4.1
Oceń
(34 głosów)

 

Szkółka Karpiowa w Jarosławkach - zapisy - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł