Szkółka wędkarska-Tarnowo Podgórne.

/ 1 komentarzy

Koło wędkarskie NR 132 w Tarnowie Podgórnym zaprasza dzieci i młodzież, w przedziale wiekowym 10-16 lat do wstąpienia do nowo powstającej Szkółki Wędkarskiej w naszym kole. Wszystkich chętnych prosimy do kontaktu z prezesem koła, Tomaszem Braniewiczem, numer telefonu do kontaktu: 505060394.


Bardzo zachęcamy wszystkie dzieci oraz rodziców, żeby spróbowali zainteresować swoje pociechy tą wspaniała pasją. Niewątpliwie pasja w życiu każdego z Nas odgrywa ogromną rolę, dlatego warto spróbować. Z pewnością będą dzieci, które zdecydują, że to nie dla nich ale na pewno bedą też takie dla których wędkarstwo stanie się ważnym aspektem w życiu. Pamiętajmy, że  nie chodzi o samo wędkowanie, ale również o kontakt z przyrodą, zrozumienie przyrody i umiejętność odnajdywania się wsród niej. Niestety wiele dzieci spędza czas głównie przy komputerach czy tez telefonach, dlatego jeśli mamy taka możliwość stwórzmy im też inne perspektywy. Jeszcze raz gorąco zachęcam, prezes udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. 

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Szkółka wędkarska-Tarnowo Podgórne. - opinie i komentarze

SmolikSmolik
0
Wspaniała inicjatywa, godna wszelkich pochwał! Co prawda, w chwili obecnej (w dobie groźby wystąpienia koronawirusa) ta działalność nie ma racji bytu, to jednak gdy zagrożenie chorobą minie, to mam nadzieję, że młodzież chętnie z tego skorzysta. Oczywiście 5 *****. Pozdrawiam serdecznie :) (2020-04-01 10:37)

skomentuj ten artykuł