Szkółka Wędkarska - Ruszyła filmowa szkoła wędkowania

/ 4 komentarzy

Witamy wszystkich telewidzów i miłośników TAAAKIEJ RYBY! Szkółka Wędkarska Zapraszamy do Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA (www.taaakaryba.com.pl), gdzie mamy do zaoferowania Państwu w kanale “Filmowa szkoła wędkowania” trzy pierwsze lekcje spinningowe poświęcone woblerom Lovec Rapy. Mamy nadzieję, że we współpracy z innymi firmami wędkarskimi powstaną kolejne lekcje rozwijające poszczególne dyscypliny i techniki wędkarskie - Szkółka Wędkarska Taaakiej Ryby.

Przy okazji, namawiamy do odwiedzenia dwóch nowych kanałów, którymi są “Filmy telewidzów” i “Reklama filmowa”. Internetowa Telewizja TAAAKA RYBA, dzięki filmom nadsyłanym przez telewidzów, ma szanse uczestniczyć w wielu imprezach i zawodach wędkarskich, oraz podróżować po różnych zakątkach naszego globu. W związku z powyższym, apelujemy o aktywne uczestnictwo w rozwoju naszej telewizji.

Kanał “Reklama filmowa” ma służyć do prezentacji filmów reklamowych oraz typowych reklam telewizyjnych. Dzięki takiej formie, nikt z telewidzów nie będzie zmuszany do wymuszonego oglądania reklam. Informujemy również o wprowadzeniu wielu udogodniej na forum TAAAKIEJ RYBY, wraz z możliwością zamieszczania swoich fotografii - Szkółka Wędkarska. Przesyłam wakacyjne pozdrowienia Szkółka Wędkarska – Jerzy Biedrzycki.

 


4.3
Oceń
(47 głosów)

 

Szkółka Wędkarska - Ruszyła filmowa szkoła wędkowania - opinie i komentarze

Norbert StolarczykNorbert Stolarczyk
0
warto wiedzieć na pewno tam zajrzę, dobra informacja pozdrawiam Norbert (2009-08-07 19:26)
użytkownik695użytkownik695
0
Jeśli będą uczyć łowić amury takie jak ten na zdjęciu - to brawo - brawo .. (2009-08-08 16:18)
p-brzuchp-brzuch
0
Bardzo się ucieszyłem na wieść o "FILMOWEJ SZKOLE WĘDKOWANIA". Będzie niezastąpionym, pomocnym materiałem w prowadzeniu "szkółki wędkarskiej". Dzieciaki wprost chłoną takie filmiki....... Pozdrawiam;) (2009-08-08 20:18)
paw-gopaw-go
0
Bardzo dobrze ze jest coś takiego, napewno nie jeden z nas tam zajrzy i skorzysta z jakiejś lekcji, najbardziej skorzystają młodzi i mniej doświadczeni wędkarze.Pozdrawiam (2009-11-15 20:21)

skomentuj ten artykuł