Szkółka Wędkarska Młodego Wędkarza SUM- 2015

/ 4 komentarzy / 21 zdjęć


Nasza Wakacyjna Szkółka Młodego Wędkarza „SUM” ruszyła.

Dziś minął drugi tydzień (08.07.2015) zajęć naszej szkółki. Atmosfera wśród najmłodszych przyszłych wędkarzy pełna napięcia. Na razie mamy zapisanych 20 uczestników, wśród nich są dwie dziewczynki, które to wspaniale sobie radzą z wiązaniem haczyków i budową zestawów. Niejeden z chłopaków przy nich „wysiada”. Dziś odbyły się zajęcia „praktyczne”. Wiązanie haczyków, pętelek, wyważanie spławików. Opiekę instruktorską nad nimi sprawował Piotr Ożarowski oraz Krzysztof Orłowski. Obydwoje wykazują się bogatą wiedzą wędkarską oraz wspaniałą cierpliwością. Nasi najmłodsi bohaterowie wędkowania zasypują ich co rusz różnymi pytaniami i problemami.

Wszystkie porady szybko sobie przyswajają i wspaniale samodzielnie po chwili praktykują. Nadeszła chwila zakończenia zajęć lecz nikt ani myślał odchodzić, zaczęli sami od nowa wiązania haczyków, węzły... Oj, ciężko im było iść do domu. To nic, niedługo następne zajęcia.

Wspaniała zabawa i nauka, chwalą szkółkę jako rozwiązanie na wakacyjną „blokowiskową” nudę. Zatem młodzi koledzy i koleżanki zapraszamy dalej na zajęcia szkółki w każdą środę o godzinie 18. 00 na naszej Rybaczówce. Przyprowadźcie ze sobą Waszych przyjaciół i kolegów.

Zapraszamy.

 


5
Oceń
(10 głosów)

 

Szkółka Wędkarska Młodego Wędkarza SUM- 2015 - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
+2
Gratulacje Krzysztofie za wolę walki i chęć wychowywania młodego pokolenia wędkarzy. Pozdrawiam (2015-07-11 14:59)
majapmajap
+2
Jak zwykle kawał dobrej roboty,gdyby tak wszystkie Koła pracowały na pewno byłoby inaczej nad wodami.Tego czego się teraz nauczą będą stosować całe życie.Serdecznie pozdrawiam Krzysztofie. (2015-07-13 10:40)
adleradler
+1
Dzięki, przyjaciele. Miło jest czytać takie słowa. Więc otrzymałem od Was nową, wielką pozytywną moc. Pozdrawiam Was także serdecznie Marku i Andrzeju. (2015-07-13 11:33)
krisbeerkrisbeer
+1
Wielkie gratulacje, fantastyczna inicjatywa. A ileż to trzeba mieć cierpliwości :). Szacunek (2015-07-13 11:35)

skomentuj ten artykuł