Szymon Błaszczyk mistrzem spiningowym Koła 109 Kutno

/ 9 zdjęć


 
Udział 21 osób, startujących 14 zawodników.
Nasz Patron, św. Zenon z Werony znowu zapewnił nam  przepiękną pogodę na rozgrywane Spinningowe Mistrzostwa Koła o puchar Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha. Dzień był prawie bezwietrzny, bardzo słoneczny i ciepły. W dniu 14.10. spotkaliśmy się na jeziorze Kromszewickim wchodzącym w skład Gospodarstwa Rybackiego we Włocławku. Po rannej odprawie kilka łodzi pomknęło na upatrzone z góry przez wędkujących miejscówki. Łowiono tylko okonie, które nie porażały wielkością. Kol. Stasiowi Saczukowi „brzydal” szczupak ugryzł przypon tuż przy łodzi. Po 4,5 godz. zmaganiach sędziowie przystąpili do pomiaru złowionych ryb i ustaleniu końcowej kolejności. Startowało 14 zawodników, 12 zgłosiło ryby do komisji sędziowskiej. W między czasie dotarł Starosta Kutnowski pan Krzysztof Debich na ceremonię wręczenia trofeów i nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Kutnie. Starosta poparł nasze działanie na rzecz aktywnego wypoczynku i obiecał za rok dalej nas wspierać.
I miejsce kol. Szymon Błaszczyk – 2.110 pkt.
II – kol. Stanisław Saczuk – 1.420 pkt.
III – kol. Przemysław Saczuk – 1.030 pkt.
IV – kol. Radosław Różycki – 820 pkt.
V -  kol. Marek Grzybowski – 790 pkt.
VI -  kol. Mikołaj Derej – 660 pkt.
Zawody zakończyliśmy wspólnym posiłkiem : golonka z wody oraz herbata i kawa przygotowanym przez Skarbnik Koła Elę Grzybowską i osobę wspierająca Anię Derej. Po posiłku posprzątaliśmy teren stanicy i okoliczne pobrzeża.
Zawody wchodzą w skład zawodów wliczanych do „Grand Prix’18” na najlepszego wędkarza Koła, a czołówka tej klasyfikacji przedstawia się następująco ;
1.Kol. Przemysław Saczuk – 143 pkt.
2.Kol. Zbigniew Gralewski – 129 pkt.
3.Kol. Marek Grzybowski  – 127 pkt.
4.Kol. Mikołaj Derej.– 121 pkt.
5.Kol. Szymon Błaszczyk – 105 pkt.
6.Kol. Jarosław Koliński – 84 pkt.
Prawdopodobnie w dniu 25.11. odbędą się ostatnie zawody wchodzące do tej klasyfikacji. Będą to tradycyjne zawody wigilijne Koła i zostaną zorganizowane przez kol. Romana Cieślaka o puchar firmy „WIATRPOL” Karolew na zbiorniku „Mieczysław” w Gołębiewie.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Szymon Błaszczyk mistrzem spiningowym Koła 109 Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł