Sztuka zanęcania – nowości telewizji Taaka Ryba


Wakacyjny okres zaowocował pojawieniem się w Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA większej ilości filmów przeznaczonych dla początkujących wędkarzy, choć w ofercie są również propozycje skierowane dla łowców zaawansowanych. Początkujący adepci sztucznej muchy otrzymują ABC muchowe, zaś miłośnicy sztucznych przynęt film poświęcony okularom polaryzacyjnym. Szukając ciekawostek sprzętowych na tegoroczny urlop, polecamy szczególnie bardzo bezpieczne i niezatapialne łodzie wędkarskie Texas oraz film prezentujący te łodzie.

Wraz z narzekaniem na brak w Polsce rybnych łowisk, na brak autentycznych dzikich ryb, proponujemy wędkarzom spławikowym oraz gruntowcom film o polowaniu na piękne złote i miedziane prosiaczki. Raz na 12 miesięcy Redakcja Wiadomości Wędkarskich wydaje specjalne wydanie swojego pisma w postaci zbioru opisów najciekawszych wędkarskich łowisk. Klucz do wyboru łowisk co roku jest inny. Wspólnym mianownikiem są łowiska odwiedzone przez najlepszych wędkarzy i redaktorów Wiadomości Wędkarskich, a tym samym łowiska sprawdzone i potwierdzone jako atrakcyjne. Dziesiąta już edycja Polskiego Wędkarskiego Eldorado 2008 poświęcona jest przede wszystkim łowiskom komercyjnym i łowiskom specjalnym. Z pewnością, ten dobór opisów łowisk spełni oczekiwania większości wędkarzy.

W trakcie wędkarskiego pobytu na Pojezierzu Augustowskim spotkaliśmy się z założycielami i redakcją Społecznościowego Portalu Wedkuje.pl. Dzięki wspólnie spędzonym chwilom, sympatycy TAAAKIEJ RYBY mają możliwość poznać bliżej, przede wszystkim twórców wspomnianego portalu, założenia oraz przyszłościowe autorskie dążenia. Zachęcam wszystkich wędkarzy do rejestrowania się w Społecznościowym Portalu Wędkarskim wedkuje.pl, gdyż właśnie tam spotkamy wędkarzy z naszego macierzystego koła, poznamy nowych kompanów przyszłych wypraw wędkarskich, wspaniałe łowiska i regulaminy na nich obowiązujące, nowości w sprzęcie i wiele innych poszukiwanych ciekawostek... Do zobaczenia na wedkuje.pl...

Pamiętając o początkujących spławikowcach awizujemy dwa nowe filmy, pierwszy cykliczny o sztuce zanęcania z udziałem Kogaty, zaś drugi o najprostszym wędzisku bacie, o ukleji i o nauce wypuszczania ryb.

W dalszym ciągu namawiam wszystkich sympatyków TAAAKIEJ RYBY do odwiedzania kanałów Nasza galeria i Nasza przygoda, oraz do przysyłania e-mailem na adres Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA fotografii ze złowionymi okazami oraz krótkich filmików nakręconych na przykład telefonem komórkowym.
Życzę miłego oglądania i wędkarskich sukcesów...

 


3.3
Oceń
(7 głosów)

 

Sztuka zanęcania – nowości telewizji Taaka Ryba - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł