Zawody"Taaka Ryba "w Kuźnicy Zbąskiej 2015

/ 4 komentarzy / 17 zdjęć


Kolejne zawody w Kole odbyły się na łowisku w Kużnicy Zbąskiej. Walczono o największą rybę. Na miejsce zajechaliśmy autobusem i po zapoznaniu zawodników z zasadami rywalizacji i rozlosowaniu stanowisk wszyscy udali się na swoje stanowiska. Czas zawodów określono od godziny 7:30 do 13:30. Do wagi przedstawiana będzie tylko jedna uważana przez zawodnika za największą. Niebo zakryte chmurami i uciążliwy wiatr to towarzystwo zawodników przez czas trwania zmagań. Tu i ówdzie łapano pojedyncze karpie i amury. Na haczykach trafiały się także płotki i karasie (były 2 złote). Jurek Jarmużek miał to szczęście, że udało mu się złowić 4 większe sztuki lecz do wagi mógł tylko jedną przedstawić. Był to karp o wadze 2,54 kg i dający Jurkowi 4 miejsce. Zawody wygrał Kol. Piotr Kowalski karpiem 3,08 kg. Jeśli mnie pamięć nie myli to Piotr uczestniczył w pierwszych zawodach i wykosił starych wyjadaczy. BRAWO. Komplet wyników w kryje się pod poniższym linkiem. Przed oficjalnym ogłoszenie wyników zawodnicy poczęstowani zostali kiełbasą z grilla. Prezes następnie ogłosił wyniki rywalizacji i pierwszych 10 zawodników otrzymało ufundowane upominki. Następnie odbyły się 2. losowania. Pierwszy losowany był upominek ufundowany przez właściciela Sklepu Wędkarskiego WABIK kol. Waldemara Tondra. Szczęśliwcem okazał się kol. Karol Janas. Drugie losowanie dotyczyło zawodników, którzy nie załapali się na nagrody. Podczas tego losowania po raz kolejny szczęśliwcem okazał się kol. Mateusz Łukaszyk. 

Nie był to jak się okazało koniec niespodzianek. Było mi ogromnie miło przyjąć z rąk naszego Prezesa i jednocześnie V-ce Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu ZŁOTEJ ODZNAKI PZW Z WIEŃCAMI.

Leszek Kucz holuje karpia 1,7 kg.
 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Dokumenty (1)Zawody"Taaka Ryba "w Kuźnicy Zbąskiej 2015 - opinie i komentarze

umichaumicha
0
Zawody na stawku . Ja już myślałem że na jeziorze - to by były zawody. Gratulacje dla zwycięzcy. (2015-06-23 10:40)
carllacarlla
0
Gratuluję Panie Piotrze odznaki. Zasłużył Pan jak mało kto :) (2015-06-29 17:59)
carllacarlla
0
Gratuluję Panie Piotrze odznaki. Zasłużył Pan jak mało kto :) (2015-06-29 17:59)
piotrspin67piotrspin67
0
Widzę nowe twarze- to cieszy.Szkoda że praca nie pozwala uczestniczyć w zawodach ale i tak jestem serduchem z Wami.Gorące gratulacje za uznanie Zarządu Okręgu tym bardziej że z rąk Prezesa naszego koła.Pozdrowienia dla wszystkich wędkarzy i jeszcze raz gratuluje Piotrze ZŁOTA. (2015-06-30 20:05)

skomentuj ten artykuł