Podlodowe Mistrzostwa Koła Nowe Miasto Lubawskie

/ 3 komentarzy / 9 zdjęć


27 lutego odbyły się otwarte Podlodowe Mistrzostwa Koła Nowe Miato Lubawskie na jez. Skarlin, zorganizowane przez Zarząd Koła PZW w Nowym Mieście Lubawskim z Prezesem Koła na czele Kol. Adamem Zapałowskim . W zawodach udział wzięło 20 zawodników. Rozegrano zawody w jednej 3-godzinnej turze. Pomimo dobrej prognozy pogody i dobrych brań w kalendarzu wędkarskim te prognozy nie spełniły się – pochmurno, wiatr i mróz, a w dodatku bardzooooo! słabe brania! Na 20 zawodników połowa zawodników bez brania! Jednak dla najlepszych czekały dyplomy i nagrody, lecz myślę że najważniejsza była dobra wspolna zabawa i wspólne spotkanie. Tam byłem i Ja wraz z kol. Piotrem, złowiłem osiem rybek, same płocie, które przy moim zdziwieniu dałe Mi pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji. Zawody wspaniale zorganizowane i zabespieczone przez strażaków z Bratiana.
Zakończono zjedzeniem wspaniałej gorącej grochówki wraz z wkładką i zaproszeniem kol.Prezesa Adama Zapałowskiego na następne zawody. Zawody sędziował kol. Marek Połomski jako główny
przy pomocy sędziów liniowych.

p/s
,,Zimą koło jeziora przechodzi policjant. Mija wędkarza łowiącego w przeręblu ryby , po chwili słyszy wołanie:
Ratunku! Ratunku! Ratunku! Topię się!
Policjant mówi sam do siebie:
Po co krzyczysz!!! Medal za ratowanie tonących już mam. "(cyt.)

Nam to jednak nie groziło, byliśmy pod opieką Młodych strażaków z Bratiana, którym w imieniu wszystkich zawodników dziękuję!

 


4
Oceń
(21 głosów)

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła Nowe Miasto Lubawskie - opinie i komentarze

ZenekZenek
0
Gratuluję wygranej i wspaniałej zabawy stiven48. (2011-03-01 14:35)
avallone78avallone78
0
Gratuluje wygranej i życzę jeszcze wiecej :) Gratuluje też hartu ducha bo ja zaczynam łowić w maju :)
(2011-03-01 16:13)
karoltsu1karoltsu1
0
Tylko pogratulować.
(2011-03-01 20:58)

skomentuj ten artykuł