Tandem Baits IMPACT natural attract booster

/ 2 zdjęć


Tandem Baits IMPACT natural attract booster to absolutny kiler zawierający produkty z wątroby, które sprawdzają się w przynętach karpiowych od wielu lat. Uzupełnienie składu naszym tajnym, czerwonym dodatkiem sprawia, że nie oprze się mu żaden karp, tak o tym specyfiku pisze producent a jak jest na prawdę ?
Red Impulse który używałem prawie cały sezon 2013 to mieszanka Wątroby i tajnego składnika który przy pierwszym otwarciu opakowania daje o sobie znać, to czerwona papryka która od początku miesza się z aromatem wątroby który jest bardzo intensywny.
Booster dodawany do zanęty daje jej to coś czego karpie często szukają po dnie czyli naturalnego pokarmu bo przecież żadne kulki pellety ziarna itp. nie przebiją naturalnego pokarmu. Red Impulse mimo że nie jest drogi wzbogaca mieszankę ziaren bądź kulek którymi nęcimy naszych milusińskich i którym wyraźnie to odpowiada i daje nam przewagę nad innymi bo o to przecież chodzi. Używałem tego specyfiku w połączeniu z kulkami Pop-up 16mm oblepionymi mieszanką która tworzyła mgłę wokół kulki smużąc się i rozwijając dywan na mulistym dnie akwenu.

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Tandem Baits IMPACT natural attract booster - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł