Targi poznańskie Rybomania 2014 - Sklep Gozdawa Team!


Targi poznańskie Rybomania 2014 - Sklep Gozdawa Team! Wędkarstwu od zawsze towarzyszy sport wędkarski. Świadomie czy nie, rywalizacja między wędkarzami istniała od zawsze. Dzięki temu rozwijają się nowe technologie i techniki. Współczesne wędkarstwo sportowe, to już nowoczesność począwszy od prostego miejsca do siedzenia poprzez wędziska jak i taktykę, oraz trening.

Sprzęt wędkarski ma tu ogromne znaczenie, jak zresztą w przypadku każdej innej dyscypliny sportowej. Producent wyspecjalizowany w tej jednej dyscyplinie, potrafi zaproponować najbardziej nowoczesne i potrzebne elementy. Jednym z najbardziej liczących producentów tego typu sprzętu, jest Preston Innovations. Jego twórcy to wybitni wędkarze, startujący w największych zawodach wędkarskich na świecie. Swoje pomysły i udoskonalenia realizują w swojej firmie, oferując innym wędkarzom produkty przez siebie stworzone i do tego opracowane zasady, metody i techniki wędkarskie.Preston Innovations, to nie tylko sprzęt wyczynowy, ale i wiedza, która z tym sprzętem jest oferowana. 

Kupując jedno rozwiązanie, kupujemy cały zestaw taktyk i pomysłów na wykorzystanie. Pozwala to już na samym starcie zyskać przewagę nad innymi zawodnikami.  Jakość sprzętu jest dostosowana do cen. Dzięki temu jest jak najbardziej optymalna. Nie ma zbytecznych elementów. Wszystkie produkty są przemyślane i mają zastosowanie w zawodach oraz wpływają na ich przebieg i jakość wędkowania.

Przykładem mogą być kołowrotki. Mamy dwa segmenty kołowrotków podzielonych ze względu na cenę. W każdej z tych dwóch grup występują tylko po cztery modele! Wybrane pod względem rozmiary i jakości. Głównie rozmiary 3000, 4000, 5000 i 6000. Tak dopasowana oferta Prestona, pozwala sportowcowi na wybranie tego, co jest potrzebne i nie zastanawianie się czy ten model, czy może inny. To jak z bronią, wiemy, że działa i nie ma co się zastanawiać.

W ofercie sklep internetowego www.sklep-wedkarski-gozdawa.pl znajdziemy bogatą ofertę produktów Preston Innovations, adresowaną zarówno dla początkujących i zaawansowanych zawodników wędkarskich. Dodatkowo sklep wędkarski Gozdawa wspiera sprzedaż poradami i wiedzą, jak należy stosować dany produkt z ofert Preston Innovations do własnych wymagań i stylu wędkowania. 

UWAGA! Od 20 do 28 lutego br. obowiązuje kod rabatowy 25% Rybomania2014! 


5
Oceń
(11 głosów)