Zaloguj się do konta

Targi Sprzętu Wędkarskiego oraz Kiermasz Wędkarski – ExpoFISH 2011

Do listy największych imprez branży wędkarskiej dołącza kolejne wydarzenie - Targi Sprzętu Wędkarskiego oraz Kiermasz Wędkarski – ExpoFISH 2011. Premierowe targi odbędą się w dniach 1-3 kwietnia 2011 roku na terenie sosnowieckiej hali wystawienniczej Expo Silesia. Zapraszamy wszystkich miłośników wędkowania!

ExpoFISH to impreza promująca wędkarstwo jako formę rekreacji i wypoczynku, a także dyscypliny sportowej. Targi dedykowane są specjalistom i hobbystom, a także tym, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z wędkarstwem. Podczas wydarzenia będzie można otrzymać fachową poradę, wymienić wzajemne doświadczenia w zakresie wędkarstwa, a także uzyskać informacje, jaki sprzęt wybrać i gdzie warto udać się na ryby.

Na targach ExpoFISH będzie można zapoznać się z ofertami firm prezentującymi m. in.: sprzęt i akcesoria do wędkarstwa – spinningowego, muchowego, spławikowego, gruntowego oraz do połowu karpia, oferty biur turystyki wędkarskiej, wędkarstwo morskie, sprzęt pływający, specjalistyczną odzież i obuwie wędkarskie, a także sprzęt biwakowo-turystyczny.
Równolegle z targami ExpoFISH odbędą się Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting. Takie połączenie uatrakcyjni wystawę i umożliwi propagowanie różnych form wypoczynku, rekreacji i sportu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.expofish.pl

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej