Targi sprzętu wędkarskiego NA RYBY 8-10.02.2008

/ 4 komentarzy / 13 zdjęć


W drugi weekend lutego w Poznaniu zagościły największe sławy polskiego i światowego wędkarstwa. Między 8 a 10 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się VIII Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY. Niezwykłym targowym wydarzeniem było spotkanie z sir Bobem Nudd’em - wielokrotnym mistrzem świata w wędkarstwie spławikowym.

Targi NA RYBY były okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, spotkania wytrawnych wędkarzy oraz poznania oferty wędkarskiej na nowy sezon 2008. Nowości – m.in kołowrotki, przynęty, zanęty, wędki, odzież i sprzęt pływający - zaprezentowali producenci, importerzy i dystrybutorzy sprzętu wędkarskiego.

Tradycyjnie pierwszy dzień targowy przeznaczony był dla handlowców. Kolejne dwa dni otwarte były dla publiczności.

Na sobotę i niedzielę przygotowano ciekawe prelekcje, pokazy filmów i konkursy z cennymi nagrodami. W panelu dyskusyjnym „Wielkie karpie z legendarnych wód - Rainbow, St Cassien, St Lawrence' wzięli udział Zbigniew Hukałowicz i Hadrian Radziejewski. Warto było także obejrzeć filmy o niezwykłych wyprawach do Kenii, u wybrzeży Oceanu Indyjskiego oraz do Tasu Sound Lodge. Chętni mieli okazję wziąć udział w castingu do filmu o tematyce wędkarskiej organizowanego przez Magazyn Wędkarstwo Moje Hobby. Zwycięzcy wezmą udział w realizacji filmów, które emitowane będą w telewizji i na płytach DVD. Kolejną atrakcją były konkursy zarówno dla młodszych, jak i starszych pasjonatów wędkarstwa. Do wygrania m.in. sprzęt wędkarki oraz wyprawa na norweską wyspę Hitra.

W niedzielę odbyła się aukcja sprzętu wędkarskiego, z której dochód zostanie przeznaczony na wyjazd polskiej reprezentacji niepełnosprawnych na 10. Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych oraz na zarybianie polskich rzek. Biorąc udział w licytacji można było zakupić wędkarski ekwipunek po korzystnych cenach.

Tegorocznym targom NA RYBY towarzyszyły pierwsze Targi Akwarystyczne AQUAZOO, na których było można zobaczyć piękne okazy ryb, bujną roślinność oraz zapoznać się ze sprzętem i akcesoriami potrzebnymi do właściwej pielęgnacji akwarium.

Więcej zdjęć oraz informacji nt. targów można znaleźć na stronie targów 'Na ryby'

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Targi sprzętu wędkarskiego NA RYBY 8-10.02.2008 - opinie i komentarze

marckmarck
0
ciekawe stoisko - mam nadzieję, że zbierzecie dużo kontaktów, bo tak dobry portal powinien być szybko zapełniany ;) (2008-02-08 11:51)
użytkownik12użytkownik12
0
Racja, racja. Więcej zdjęć prosimy :) (2008-02-08 12:19)
pawelrulakpawelrulak
0
Bardzo ciekawe tylko więcej zdięć porsze!!! :-) (2008-09-12 12:09)
matik77matik77
0
Proszę o inormacje na portalu Wędkuje-o terminie Targów sprzętu wędkarskiego NA ryby w roku 2009. w POznaniu.Chętnie wezme w nich udział.Z wędkarskim pozdrowieniem.Mateusz. (2008-11-30 18:37)

skomentuj ten artykuł