Targi Wędkarskie Poznań 2014 - znamy listę ViPów!

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć


Znamy listę ViPów! Mamy przyjemność poinformować, że na największej imprezie wędkarskiej jakimi są Targi Wędkarskie Poznań 2014, z ramienia portalu wedkuje.pl , transmisję z gigantycznego akwarium, poprowadzi nasz bloger Olin Gutowski. Olin jest świetnym wędkarzem, wszystkim Wam znanym z programu wędkarskiego, emitowanego przez TVN pod tytułem "Jak to jest złowione". 

Olin Gutowski Magister archeologii, dyplomowany aktor czujący się przed kamerą jak ryba w wodzie, jest przykładem człowieka, któremu udało się pogodzić swoją pasję z pracą zawodową. Ulubioną wędkarską metodą Olina jest spławik i chociaż uwielbia długie zasiadki na liny, płocie i leszcze, świetnie radzi sobie łowiąc sumy, sandacze, szczupaki na spinning lub okonie z lodu. Zapraszamy Was na Targi Rybomania, podczas których będziecie mogli spotkać się z Olinem na stoisku portalu wedkuje.pl lub na sobotnią i niedzielną transmisję z targów, którą Olin poprowadzi wraz z dziennikarzem Wiadomości Wędkarskich Józefem Wróblewskim. 

Gwiazdy Rybomanii - Wśród gwiazd międzynarodowego i polskiego wędkarstwa na poznańskiej Rybomani będzie można spotkać między innymi: 

Piotr Witt - propagatora wędkarstwa wśród młodzieży, zapalonego wędkarza obecnie przedstawiciela Design – Fishing sp.z o.o


Taisuke Hasegawa - przybyły do nas wprost z Japonii, konstruktor kołowrotków, specjalista i inżynier pracujący w firmie Daiwa. 


Piotr Piskorski - wędkarstwo jest dla Piotra Piskorskiego połączeniem hobby i pracy. Świetny wędkarz i człowiek sukcesu. Jego woblery są znane i cenione nie tylko w Polsce ale również na całym świecie. 


Robert Taszarek - wędkarz, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Świetny przewodnik wędkarski, wybitny spinningista i wielokrotny zwycięzca cyklu zawodów Grand Prix Polski, a także trener spinningowej kadry narodowej.


Mikko Vahatalo - wybitny wędkarz i człowiek odpowiedzialny za projekt w fińskiej firmie Rapala. Fińskie woblery Rapala podbiły serca podbiły serca wędkarzy na całym świecie. 


Sprawdź kogo jeszcze będziesz miał możliwość spotkać na poznańskich Targach Rybomania! 


>>> Zobacz plan transmisji z Targów Rybomania <<<

 


4.9
Oceń
(18 głosów)

 

Targi Wędkarskie Poznań 2014 - znamy listę ViPów! - opinie i komentarze

aldentealdente
0
Miałbym pytanko do pana Hasegawy: czy nie mogliby Japończycy otworzyć fabryki Daiwy w Polsce? Polak potrafi na pewno lepiej od Chińczyka! :-)) (2014-02-13 15:10)
WachtaWachta
0
Ale lipa, nie będzie Piotra z "Wędką nad wodę";) (2014-02-13 18:51)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
A już myślałem że zaproszono kilku posiadaczy kont Vip, na wedkuje.pl... (2014-02-13 22:32)
jacenty75jacenty75
0
A już myślałem że zaproszono kilku posiadaczy kont Vip, na wedkuje.pl... VIP - VIP-owi nie równy:) (2014-02-14 07:38)

skomentuj ten artykuł