Targi wędkarskie 2014 Poznań


Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było, Targi wędkarskie 2014 Poznań to święto dla wielu miłośników tego pięknego hobby otwierające sezon wędkarski. Biorąc pod uwagę niesamowitą frekwencje, można śmiało stwierdzić, że za jakiś czas, data otwarcia poznańskich targów, będzie tak samo znana wędkarzom, jak otwierający sezon na drapieżniki 1 maj. Nie ma co się dziwić. W zeszłym roku przez poznańskie targowe hale przewinęło się kilkanaście tysięcy osób. W tym roku ilość odwiedzających prawdopodobnie wzrośnie nawet o 100%!

Impreza przyciąga firmy wędkarskie, firmy usługowe związane z wędkarstwem, znanych wędkarzy, zawodników, oraz ekspertów w przeróżnych wędkarskich dziedzinach. Możliwość zapoznania się z wędkarskimi trendami, nowikami technicznymi, oraz okazja do wymiany informacji z innymi wędkarzami, skłania do przybycia na targi zarówno bardzo doświadczonych wędkarzy jak i amatorów, traktujących wędkarstwo jako swoje hobby, oraz wędkarzy niedzielnych, wędkujących od przypadku do przypadku. Do Poznania przyjeżdżają również ludzie, którzy chcieliby wędkować ale jeszcze tego nie robili. Właśnie na Rybomanii 2014 będą mieli okazję przekonać się jak niesamowite, jest wędkarstwo. 

Bo co tu dużo mówić - wędkarstwo to styl życia, a sezon wędkarski zaczyna się w Poznaniu!  Zapraszamy od 21 do 23 lutego do stolicy Wielkopolski.

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Targi wędkarskie 2014 Poznań - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł