Team Dragon Z-series

/ 4 komentarzy

Team Dragon Z-series to rodzina wędzisk charakteryzujących się dużą mocą i szybkością. Dlatego te kije można z czystym sumieniem polecić wytrawnym łowcom dużych drapieżników a przede wszystkim sandaczy łowionych z opadu. Aby uzyskać takie parametry wędziska - wspomnianą moc oraz szybkość x-fast wykorzystano ultranowoczesne maty grafitowe w układzie X czyli krzyżowym pod nazwą CrossForce+ Do tego oczywiście markowe komponenty - przelotki Fuji Alconite K-series, portugalski korek klasy AAA, mocowanie kołowrotka typu SK2 z odsłoniętym blankiem pod stopą kołowrotka aby umożliwić jak najczulszą transmisję drgań, aluminiowe elementy rękojeści, omotki Gudebrod, lakier Trondak.

Wędzisko błyskawicznie reaguje na branie i umożliwia szybkie zacięcie. Wysoka elastyczność pomimo szybkiej szczytowej akcji x-fast umożliwia pełne ugięcie pod obciążeniem typowe dla progresywnych blanków, dzięki czemu hol jest pewniejszy i mniejsze szanse na utracenie ryby. Jednocześnie taka konstrukcja ułatwia zarzucanie lekkimi i średnimi przynętami.

Tyle opisu, zapraszamy do poznania możliwości Team Dragon Z-series w akcji. Tester Grzegorz Siciński w pogodni za jesiennymi drapieżnikami prezentuje pracę tego wędziska - 2.28m, 10-30g. Jeśli są pytania o serię Z-series to zapraszamy do wpisywania w komentarzach poniżej. Zapraszamy do oglądania              

 

9min     19740x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Team Dragon Z-series - opinie i komentarze

ryukon1975ryukon1975
+3
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Jak dobrze pamiętam to całkiem niedawno opisywałem wędzisko z tej serii. Nawet z tym samym kołowrotkiem.:) Dobry sprzęt, co do tego nie mam wątpliwości bo go mam. (2019-01-10 19:24)
kabankaban
+3
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Również polecam kije z tej serii bo równiez posiadam jeden z nich. (2019-01-11 06:44)
SlawekNiktSlawekNikt
+1
Fakt, że dany kij pasuje jednemu wcale nie oznacza, że musi pasować komuś innemu ... To bardzo indywidualne kwestie :-) Aczkolwiek seria team dragon od dawna jest pozycjonowana jako ta średnia półka i wiele wędzisk z tych serii było bardzo udanych. (2019-01-11 10:13)
PiterSzPiterSz
0
Kije w nowej serii są bardzo mięsiste z ugięciem progresywnym. Ciekawy test modelu 2,45m 4-18g http://www.fors.com.pl/forum-wedkarskie/21-testy-sprzetu-wedkarskiego/116794-spinning-team-dragon-z-series-2-45-m-4-18-g-test (2019-01-14 19:59)

skomentuj ten artykuł