Test pokrowca na wędki typu no name

/ 1 komentarzy

Witam jeśli zła kategoria to przepraszam ale nie wiedziałem do czego dodać ten temat. Dziś chciałem opisać pokrowiec z allegro typu no name. Rok temu kupiłem pokrowiec za 60zł (wiem jest to mało jak na dobry pokrowiec) parę lekkich wyjazdów na ryby i sobie myślałem ,że pokrowiec się sprawdził bo nic mu nie ma ale ...Po dwóch miesiącach górna zawieszka pokrowca (według mnie służy ona do wieszania pokrowca) która została obciążona ciężarem do 2-3 kg na godzinę może dwie nie wytrzymała i zerwała się. No dobra pomyślałem, że może było jakieś niedoszycie lub coś. W następnych miesiącach jednak wyszło szydło z worka. Z przystanku autobusowego na staw mam około 10-15 minut drogi. Przy noszeniu pokrowca na plecach (w pokrowcu 2 wędki i pudełko z najpotrzebniejszymi akcesoriami) po kilku wypadach zauważyłem że coś za luźno trzymają szwy szelek. Jak się później okazało te 4/5 kilogramów które w nim nosiłem było jednak za dużo. Szelki oderwały się całkowicie jedna po drugiej. W sumie za tą cenę nie można się dużo spodziewać ale to jak szelki czy zawieszka była przyszyta to szczyt głupoty. To czym były te elementy przyszyte do pokrowca nie nadawało by się nawet do przyszycia guzika.
Jeżeli ktoś jeździ na ryby sporadycznie kilka razy do roku to według mnie może kupić taki pokrowiec, lecz jeżeli ktoś odwiedza jeziora czy też stawy co weekend i musi przenieść swój majątek w pokrowcu powinien jednak kupić coś lepszego co nie przyniesie mu nerwów przed zamoczeniem kiji. Kilka fotek kiedy pokrowiec był nowy. Teraz swoje szelki przyszyłem żyłka 0,40 i mam na razie spokój tylko, że widać że materiał w środku nie wytrzymuje także tego ciężaru i się targa.
Przepraszam za brak zdjęć ale gdy próbuje je dodać wyskakuje dostęp zabroniony.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Test pokrowca na wędki typu no name - opinie i komentarze

użytkownik123896użytkownik123896
0
Z tym sprzętem name i noname to różnie bywa.Przyszycie żyłką to dobry pomysł.Na to nie ma bata chyba,że materiał puści(oby nie).Co do ceny to pokrowiec w sklepie wędkarskim w tej cenie też już kupisz.Ja kupowałem na Bończyku w wędkarskim 3 komorowy pokrowiec (3komory na wedki+kieszeń na podpórki+2kieszenie na sprzet)za ok85zł i jest ok.Czasem te droższe sprzęty są g.... warte.Np. spodnie z firmy SURPULUS.Pozdr (2012-09-16 20:24)

skomentuj ten artykuł