Testy twisterów Patriot

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć


Możliwość tworzenia kont VIP-owskich przez redakcję było strzałem w dziesiątkę. W pierwszym rozdaniu zostały porozsyłane spinning, kołowrotki i wszelkiego rodzaju przynęty spinningowe krótko mówiąc zestawy dla łowców lubujących się w połowie drapieżników.
Również i ja miałem zaszczyt otrzymać przez redakcję zestaw twisterów firmy PATRIOT. Przynęty koloru fioletowego (oznaczenie GT90-31 GRAND TAIL), długości 9cm i masie 5.3g.
Testowanie rozpocząłem w bezchmurny dzień na bardzo mi znanej rzece Noteć, która słynie z bardzo chimerycznych brań drapieżnika. Spinning uzbrojony w plecionkę z wolframem na końcu i twisterkiem na 7g główce. Pierwsza godzina biczowania wody bez żadnego efektu, w myślach krążyły mi inne wypróbowane przynęty lecz zagryzłem zęby i postanowiłem łowić tak długo aż skusze jakiegoś szczupłego. Kolejna godzina i nic, zero kontaktu z rybą. Zrezygnowany wchodzę na pomost i niechętnie rzucam wzdłuż pasma grążeli żółtych, przytrzymanie.... jest, siedzi!!! Krótka walka ze zbójem i szczupak ląduje rozłożony na łopatki na deskach. Wypięcie gumy, fotka i do wody. Zmotywowany holem obławiam każdy centymetr grążeli ze skutkiem;D. Wprawdzie mówiąc szczupak jest sporo mniejszy od poprzednika więc nie męczę go długo i bez foty ląduje w wodzie. Test przynęt zakończyłem pomyślnie.
A teraz coś o przynęcie! Gumy są bardzo wytrzymałe na zęby szczupaka, co świadczy o bardzo dobrym materiale z którego zostały wykonane. Praca przynęty jest również dobra, pięknie zamiata ogonkiem i prowokuje do ataku również okonki które podskubują tą sporą przynętę.
Z całą pewnością mogę polecić ten produkt, każdy spinningista powinien posiadać je w pudełkach.

 


4.8
Oceń
(29 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Testy twisterów Patriot - opinie i komentarze

kabankaban
0
Czy każdy z obdarowanych jest zobowiązany do zamieszczenia jakiegoś wpisu? Ja nie oceniam ,ale to kolejny wpis na podobny temat i jak dla mnie zaczyna się to robić nudne.
(2012-08-08 13:44)
Lin1992Lin1992
0
Gratuluję szczupaków i udanego testowania.Oby następne próby okazały się jeszcze lepsze.Oczywiście zostawiam 5. (2012-08-10 17:43)
kamil11269kamil11269
0
również chciałbym przetestować :P (2012-08-30 18:06)

skomentuj ten artykuł