To był dobry rok

/ 6 komentarzy / 4 zdjęć


To był wyjątkowo dobry rok dla wędkarzy koszalińskiego okręgu PZW. Mam na myśli sukcesy sportowe naszych zawodników w zawodach „Grand Prix” Polski i mistrzostwach krajowych.
Wczesną wiosną pasmo zwycięstw zaczęli wędkarze morscy ze.... Szczecinka. Drużyna miejscowego koła „Jesiotr” reprezentująca nasz okręg w morskich mistrzostwach Polski zajęła pierwsze miejsce. Bardzo udane występy w zawodach eliminacyjnych do I ligi spławikowej zaliczyli zawodnicy z klubu „Catfish”. Obie startujące drużyny w przyszłym roku walczyć będą w gronie najlepszych spławikowych ekip wędkarskich Polski.

Rada d.s Młodzieży ZO sfinansowała udział juniora, Macieja Sliwińskiego, w muchowych mistrzostwach Polski na Dunajcu . Maciek spisał się znakomicie. W klasyfikacji generalnej zajął 13 miejsce, pokonując wielu zawodników ze ścisłej kadry krajowej. Spinningiści skupieni w koszalińskim klubie „Jurmen” odnieśli duży sukces w V Klubowych Mistrzostwach Spinningowych Polski, zajmując drużynowo dwa pierwsze miejsca. Indywidualnie mistrzostwa (klasyfikacja nieoficjalna) wygrał 19 – latek Grzegorz Jankowski, 3 miejsce zajął jego brat 16- letni Wojtek a Jerzy Gancarz był szósty.

Prognoza pogody na najbliższe dni jest bardzo pomyślna dla podlodowców. Jeszcze przed świętami może rozpocząć się sezon wędkarski na lodzie. Piękny to sport i uwielbiam go uprawiać. Będąc na lodzie mogę swobodnie podziwiać leśne ostępy , cudowny zimowy wschód słońca, gdy śnieżna biel poraża oczy swoim blaskiem i tę niesamowitą, relaksującą wokół ciszę, ciszę uśpionej , otulonej białym puchem przyrody.

Wchodząc na lód zachowajmy zdrowy rozsadek. Dbajmy o własne zdrowie i życie , pomyślmy o najbliższych, nie prowokujmy losu, nie śpieszmy się tak bardzo do krainy wiecznych łowów. Pierwszy lód bywa często bardzo zdradliwy, pokrywa lodowa nie jest jednolita , szczególnie w rejonie oparzelisk, wpływów i wypływów rzek, leśnych ciórków i rowów melioracyjnych.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenie życzę wszystkim wędkarzom, ich rodzinom oraz sympatykom wędkarstwa spokojnych, radosnych i bardzo rodzinnych świąt a w Nowym Roku dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Miłych wędkarskich przygód. Jerzy Makara

 


4.1
Oceń
(74 głosów)

 

To był dobry rok - opinie i komentarze

użytkownik23635użytkownik23635
0
                                                                                                                       
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować aktywnego  i pełnego wrażeń roku.
Za zdjęcia, 2 i 4 w artykule daje ***** Najładniejsza to fotka num. 4 .  Pozdrawiam
(2009-12-28 13:04)
wedrowiecwedrowiec
0
Jureczku gratulacje dla Ciebie i całego klubu i dajcie czadu w Nowym 2010 roku.Pozdrawiam (2009-12-28 17:31)
The Piterson12345The Piterson12345
0
a tak rok był przynajmniej dla mnie bardzo udany;) przyniósł mi gorycz porażki.... jak i wspaniały koniec postaci szczupaka;) w nowym roku zycze wszystkiego co najlepsze  i oczywiscie złowienia swojej zyciówki;) pozdro (2009-12-28 18:35)
piotr170277piotr170277
0
zazdroszczę,gratuluję i 5-doładuję-pozdrawiam                                                                                           (2009-12-28 18:44)
hubihubi
0
Witam to bardzo dobra wiadomość no cóż można tylko życzyć wam jeszcze wiekszych sukcesów bo potencjał macie pozdrawiam. (2009-12-28 19:46)
makaron47makaron47
0
                                         Dziękuje kolegom za miłe życzenie.                                Ponownie życzę wszystkim wędkarzom, tego co dla nas jest najważniejsze, tzn. zdrowia i wspaniałych, relaksujących wędkarskich przygód.                                                                                                                 Jarku, Tobie i członkom klubu "Jar-fish" życzę dodatkowo, byście się tym spadkiem nie przejmowali. W Waszym klubie jest tylu wspaniałych wedkarzy, że za rok to sobie powetujecie . Będę trzymał za Was kciuki.
(2009-12-28 21:29)

skomentuj ten artykuł