Torba Firenze Colmic Red Series

/ 15 zdjęć


Startując  w zawodach wędkarskich nie jedno krotnie nad wodę zabieramy mnóstwo sprzętu. Osobiście staram się mieć tylko to co naprawdę jest potrzebne, tak aby zbędne rzeczy nie rozpraszały mnie podczas przygotowań.Początkowo byłem wyposażony w małą torbę o wymiarach co najmniej 2x mniejszych od obecnej. Przez co często miałem problem aby zabrać ze sobą wszystko co potrzebne i mieć to w jednym miejscu.

Na zdjęciach widać dokładnie co zawsze zabieram ze sobą nad wodę. A są to m. in. :

Kleje/barwniki ( w foli, aby nie brudzić torby np. barwnikiem)

Rolki

Uchwyty do kosza/trójnóg

Pudełka/kuwety/spryskiwacz

Pudełko na przypony

Pozostałe

Torba Firenze Colmic Red Series posiada wymiary 65x48x40 cm.

Główna komora, dwie boczne kieszenie oraz jedna duża kieszeń z przodu. Nie posiada innych zbędnych kiszeni, które by tylko kusiły nas do umieszczenia tam czegoś, co nad wodą będziemy szukać po każdej kieszeni zastanawiając się gdzie to wsadziliśmy.

Jest to wystarczająca ilość aby spakować wszystko co w/w oraz kilka dodatkowych rzeczy jeśli coś akurat nam ma się przydać.

Bardzo ważnym aspektem jest pakowanie w odpowiedniej kolejności. Pozwala nam to na szybki rozpakowanie/spakowanie oraz odnalezienie tego co jest nam w danej chwili potrzebne na stanowisku.

I tak w pierwszej kolejności na dno lądują rolki/trójnóg i pozostałe akcesoria do kosza i platform. Na to wszystko ładnie skompletowane idą kuwety, w tym jedna duża do której mieszczę pozostałe akcesoria. Do bocznych kieszeni lądują proce, kleje/barwniki, pudełko na przypony, mała platforma na kuwety ( którą ew. umieszczam w dużej torbie na siatkę), i pozostałe.

W ten sposób rozpakowanie/spakowanie zajmuję dosłownie minutę, musimy być tylko systematyczni w tym co robimy.

Sama torba jest naprawdę godnym polecenia produktem. To czego czasami brakowało mi w innych torbach to sztywnego dna, które zabezpiecza nasz sprzęt przed ewentualnym uszkodzeniem. Dno możemy odpiąć za pomocą dwóch klipsów, jeśli tylko będziemy chcieli np. wyczyścić torbę.

Solidne zamki i materiał przypadnie do gustu wielu osób szukających czegoś na długie lata użytkowania. Dodatkowo na torbie zamontowano dwa paski, do których jest możliwość przypięcia np. bluzy czy nawet pokrowca wędkarskiego.

Reasumując jest to produkt funkcjonalny i bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam i zapraszam do obejrzenia być może nad wodą.

 


4.1
Oceń
(11 głosów)

 

Torba Firenze Colmic Red Series - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł