Torba karpiowa i nie tylko

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć


Jakiś czas temu trafiłem na fajną koncepcję torby z wbudowanym stolikiem, jednakże miała dla mnie kilka minusów, po pierwsze cena, a po drugie stolik był integralną częścią torby. Później trafiłem w Decathlonie na promocje torby karpiowej ze stolikiem, jednakże w tym wypadku jest możliwość wyjęcia stolika z torby. Stolik bardzo przydaje się na dłuższych wyjazdach dzięki czemu jest np. gdzie zrobić sobie coś do jedzenia. Bądź położyć cokolwiek, wielokrotnie zdarzało mi się położyć coś w „bezpiecznym” miejscu na trawie i nie móc potem tego zlokalizować. Raz nawet zdarzyło mi się rozdeptać igłę do kulek co „trochę” zmieniło jej kształt hehe.

Z plusów torby jakie zauważyłem to:

- wykonanie zastosowano moim zdaniem dobrej jakości materiałów, używam ją już jakiś czas i zamki ciągle działają bez zastrzeżeń, brak przetarć na materiale itp.
- fajny pomysł z wyciąganą taką pianką na przypony ze szpileczkami do mocowania;
- wyciągane małe torby z możliwością ich zastosowania do różnych dupereli;
- wygodny pasek do noszenia z miękką gąbką;
- wyciągany stolik z regulowaną długością nóżek;
- dodatkowym atutem nóżek jest fakt, iż w przypadku mokrego podłoża torba nie stoi we wodzie tylko na nóżkach.

Z minusów jakie zauważyłem:

- bardzo płytkie zewnętrze kieszenie i w dodatku tylko 2;
- torba wydaje się dosyć ciężka, ze względu na stolik usztywniane brzegi itp.;
- brak możliwości dostosowania środka do wszystkiego – chciałem zmieścić dużą tubę ze spławikami i się nie da chyba, że zrezygnujemy z wewnętrznych organizerów, jednakże mi szkoda bo są dosyć dobrze przemyślane;
- plastikowe klamry od paska nie ma z nimi co prawda problemów, ale moim zdaniem powinny być metalowe;
- śliski materiał wewnętrzny, ogólnie to wszystko fajnie, ale jak przez przypadek trafiłem haczykiem w materiał wewnętrzny, a nie gąbkę to czymś strasznym było go odczepić i oczywiście mega się poszarpał materiał przy wyciąganiu;
- szkoda że nie ma jakiegoś systemu, aby te saszetki wewnętrzne przymocować po bokach torby bądź do boków stolika;
- ponadto chciałbym aby taka torba miała np. jedną nóżkę w klapie i rozkładała się na płasko byłaby wtedy fajna duża powierzchnia.

Moim zdaniem jest to fajna alternatywa do o wiele droższych torb tego typu. Oczywiście można zakupić stolik turystyczny osobno, ale tutaj dużym plusem jest prostota jego przenoszenia i nigdy go nie zapomnimy.

 


4.2
Oceń
(11 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Torba karpiowa i nie tylko - opinie i komentarze

jendreczekjendreczek
+1
Jeśli chodzi o sprzęt karpiowy to czekam na : majtki karpiowe , kiełbasę dla karpiarza , papier toaletowy na wyprawy karpiowe a jak ktoś pojedzie na karpie z kobitką to gumki karpiarza . A i piwo sazan. (2017-03-14 21:27)
Santocki Wedkarz Santocki Wedkarz
+1
Kupujesz cos po 15 zl i naklejasz \dla karpiarza\ i sprzedajesz po 50. Taki urok rynku :/ (2017-03-16 12:55)
SlawekNiktSlawekNikt
+1
Cóż, każdy kupuje to co mu potrzeba. Ja takiej torby nie potebuję, ale zapewne znajdą się i tacy co im się przyda. (2017-03-19 09:56)
użytkownik213792użytkownik213792
0
tylko pamiętajcie, że torbe można używać tylko przy karpiach. (2017-03-21 16:24)

skomentuj ten artykuł