Towarzyski Turniej Spławikowy o Puchar Starosty Brodnickiego

/ 24 zdjęć

W dniu 9 czerwca odbył się Towarzyski Turniej Spławikowy o puchar Starosty Brodnickiego zorganizowany przez koło nr18 w Górznie.O godzinie 6.00 zameldowało się 17 uczestników w tym dwóch juniorów.Pogoda tego dnia była piękna,świeciło słońce i było 20 stopni ale w miarę upływu czasu temperatura ponosiła się i pod koniec turnieju osiągnęła 28st.Po przywitaniu uczestników zawodów przez prezesa koła a zarazem sędziego zawodów omówione zostały zasady turnieju.Następnie zostało przeprowadzone losowanie stanowisk i sygnał wyjścia na stanowiska i przygotowanie się do łowienia.Drugi sygnał oznaczał nęcenie i po nim trzeci sygnał i rozpoczęło się dwugodzinne łowienie.Po sygnale kończącym łowienie sędziowie podchodzili do każdego zawodnika i ważyli rybki i wypuszczali do wody.Następnie znów zostało przeprowadzone losowanie i zawodnicy rozeszli się na swoje stanowiska i rozpoczęła się druga tura zawodów.Po sygnale kończącym łowienie sędziowie znów podchodzili do każdego wędkarza ważyli i wypuszczali rybki do wody.Zawodnicy z niecierpliwością oczekiwali na wyniki końcowe a one przedstawiały się tak w kategorii junior pierwsze miejsce zdobył Bartosz Drozdowski-1140 punktów,drugie miejsce Mikołaj Sikorski -160 punktów.Nagrody i dyplomy wręczał V-ce Starosta Brodnicki Mariusz Klonowski.W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajął Dariusz Czaja -4160 punktów drugie miejsce zajął Robert Konieczny -2140 punktów a trzecie miejsce zajął Sławomir Ostrowski -1980 punktów nagrody,puchary i dyplomy wręczał V-de Starosta Brodnicki Mariusz Klonowski.Na zakończenie wszyscy posililiśmy się kiełbaskami pieczonymi na ruszcie,czas bardzo szybko upłynął i trzeba się rozstać i do spotkania w przyszłym roku.

wybieram się tam!

Towarzyski Turniej Spławikowy o Puchar Starosty Brodnickiego - opinie i komentarze