Towarzyskie integracyjne zawody wędkarskie dla członków koła

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Do  zawodów, których celem nadrzędnym była bardziej integracja  naszej społeczności wędkarskiej koła niż rywalizacja sportowa, zgłosiło się 9 Kolegów oraz 1 Koleżanka. Regulamin zakładał możliwość łowienia zarówno metodą spławikową, jak również gruntową, jednak wszyscy preferowali metodę gruntową, nastawiając się na większe okazy, nikt honorowo nie chciał punktować na "drobnicy". Zgodnie z planem, zawody rozpoczęły się o godzinie  16 w dniu 24 września, a zakończyły o 10 dnia następnego. W tym czasie wszyscy łowili ile chcieli, robili sobie przerwy kiedy chcieli i ten czas wykorzystywali na konsumpcji potraw z grilla i wspólnych pogawędkach (jak integracja, to integracja). Początek zawodów przywitał nas rzęsistym deszczem, później się wypogodziło, ale ogólnie było zimno i niezbyt przyjemnie, zwłaszcza nocą.  Pomimo tego nikt nie narzekał, atmosfera była znakomita. Nawet fakt, że nikt nie złowił ryby która dałaby punkty do klasyfikacji i zawody nie zostały rozstrzygnięte, to cel imprezy został osiągnięty. Wszystkim bardzo spodobała się inicjatywa tego typu wędkarskiego spotkania nad wodą, które w przyszłym roku - zgodnie z sugestiami uczestników - będzie miała charakter imprezy rodzinnej i taka będzie ujęta w planie działalności koła na lata następne. Mamy nadzieję, że frekwencja w tej, jak również innych imprezach i zawodach wędkarskich organizowanych w kole, będzie coraz większa, tym bardziej, że jest nas coraz więcej. Na dzień dzisiejszy, w pierwszym roku funkcjonowania, koło liczy ponad 120 członków, a wierzymy, że będzie nas więcej. 
TOWARZYSKIEINTEGRACYJNE ZAWODY WĘDKARSKIE DLA CZLONKÓW KOŁA PZW KLIMKÓWKA W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWO-GRUNTOWEJ - MARATON WĘDKARSKI "O PUCHAR PRZECHODNI PREZESA KOŁA "DATA I MIEJSCE ZAWODÓW: 24-25 WRZEŚNIA,  TEREN STANICY WODNEJ W KLIMKÓWCE


ZASADY UCZESTNICTWA

1.  W zawodach mogą uczestniczyć członkowie zwyczajni Koła "PZW Klimkówka", zgłoszeni do dnia 21 września 2016 r, do godz. 1600

2.  Zgłoszenie udziału w zawodach: w biurze koła (Wiejski Dom Kultury i turystyki w Klimkówce od poniedziałku do piątku w godz. 1300 - 1700, tel. 602 361 564),  lub: u Prezesa koła, tel. 668 430 925, Sekretarza koła, tel. 724 735 910, Skarbnika koła, tel. 505 811 601.

3.  Metody połowu: spławik, grunt lub obydwie metody łącznie  dopuszczone łowienie na dwie wędki.

4.  Wpisowe do udziału w imprezie: 15 zł. od osoby, przeznaczone na wyżywienie, które będzie dofinansowane również z "funduszu koła".

5.  Na terenie Stanicy Wodnej istnieje możliwość rozbicia namiotów.

PROGRAM ZAWODÓW

1.  Zbiórka uczestników od godz. 1600 w dniu 24 września (zgłoszeni uczestnicy mogą dołączyć do zawodów w godzinach późniejszych).

2.  Czas łowienia: od godz. 1700 w dniu 24 września do godz. 1000 w dniu 25 września.

3.  Zakończenie zawodów po ważeniu ryb, ogłoszeniu wyników i wręczeniu dyplomów, Pucharu Przechodniego Prezesa Koła dla zwycięzcy i pamiątkowych pucharków zdobywcom trzech pierwszych miejsc.

4.  W trakcie zawodów przewidujemy ciepły posiłek oraz ognisko i grilla z możliwością upieczenia kiełbasek.

Serdecznie zapraszamy.

Organizator: Zarząd Koła PZW Klimkówka


 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Towarzyskie integracyjne zawody wędkarskie dla członków koła - opinie i komentarze

bostanbostan
+1
Brawo kol. Prezesie. Wspaniały pomysł integracji społeczności wędkarskiej koła. Przecież nie o ryby tu chodzi. Połamania kija, zdrowia i do zobaczenia nad wodą. (2016-09-17 09:32)
zdzislawzdzislaw
0
Dzięki wielkie. Rzeczywiście nadrzędnym celem tej inicjatywy jest integracja naszej społeczności jeszcze małego koła i wspólne spotkanie wędkarskie nad wodą. "Puchar Prezesa" w tym przypadku ma znaczenie drugorzędne nie jako rywalizacji sportowej, ale wspólnego wędkowania i dobrej zabawy. Serdecznie zapraszam i do rychłego zobaczenia. (2016-09-18 18:36)

skomentuj ten artykuł