Zawody Podlodowe - Podzamcze 2010 Koło Pilawa

/ 10 zdjęć


28 lutego br. na tafli zbiornika wodnego w Podzamczu, rozegrane zostały 'towarzyskie zawody w wędkarstwie podlodowym'. Organizator - Koło nr 51 w Pilawie. W zawodach wzięło udział 27 zawodników z ościennych kół PZW takich jak: Koło nr.22 w Mińsku Mazowieckim, Koło nr.19 w Garwolinie, Koło w Maciejowicach, Koło w Sobolewie, Koło w Łaskarzewie i organizatorzy.

Po zapisach na listę startową i odprawie, zawodnicy udali się w pobliże wydzielonego sektora. O godzinie 8.00 rozpoczęła się cztero godzinna rywalizacja. Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwali: Sędzia Gł. kolega - Antoni Gołębiewski i Sędzia Kontrolny kolega - Andrzej Patoleta z zaprzyjaźnionego koła nr. 22 w Mińsku Mazowieckim.

Sygnał kończący zawody rozbrzmiał ' w samo południe'. Kolejnym etapem było: ważenie ryb i podsumowanie punktów. W między czasie dostarczono gorącą grochówkę, która rozgrzała nas od środka, bo od zewnątrz grzało nas piękne słoneczko, którego w tym dniu nie brakowało. A i na brania ryb też nie można było narzekać. Główną zdobyczą padały: okonie, jazgarze i sporadycznie płotki.

Przewidziano trzy puchary za czołowe miejsca i puchar za największą rybę zawodów, oraz nagrody rzeczowe, które otrzymali według zajętych miejsc:

1. Jan Rękawek - 1905 pkt koło nr. 19 w Garwolinie
2. Daniel Homa - 1770 pkt koło Maciejowice
3. Andrzej Dudek - 1345 pkt koło Maciejowice
4. Grzegorz Bonecki - 1015 pkt koło Maciejowice
5. Michał Ciesielski - 920 pkt koło w Pilawie
6. Zbigniew Krogulec - 880 pkt koło Maciejowice

Puchar za największą rybę zawodów odebrał kol. Jan Rękawek.(okoń - 130 gr.)

Zawody upłynęły w miłej koleżeńskiej atmosferze. Pragniemy podziękować wszystkim kolegom wędkarzom za uczestnictwo w zawodach. Szczególne podziękowania kierujemy do kolegów z koła nr 22 w Mińsku Maz. za pomoc w organizacji zawodów, oraz kolegom z koła w Maciejowicach za przygotowanie i udostępnienie łowiska.

Tak wyglądał skład zawodników:

 


3.9
Oceń
(16 głosów)

 

Zawody Podlodowe - Podzamcze 2010 Koło Pilawa - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł