Towarzyskie Zawody w Kole Nr 50 ,,Ciepłownik

/ 11 zdjęć


Koło Nr 50 ,,Ciepłownik” Stalowa Wola w dniu 26.04.2015r rozpoczęło sezon wędkarski Zawodami Towarzyskimi ,,Rozpoczęcie Sezonu w Kole 2015r”. 

Z powodów niezależnych o organizatorów musieliśmy zmienić akwen z planowanego wcześniej zbiornika,,Klonowe” przenieśliśmy się na jedno z wielu pięknych dołków na terenach po kopalnianych Kopalni,,Jeziorko”.

Oczywiście wędkowanie zostało trochę przesunięte w czasie, ale to naszym kolegom z koła nie przeszkadzało i z zrozumieniem i humorem podeszli do tematu.

Pogoda witym dniu dopisała było słonecznie, ale lekki wiatr znany zresztą na tych zbiornikach.

Zebrała nas się spora grupka, bo 18-stu kolegów w tym najmłodszy uczestnik Wiktor, który przejechał z dziadkiem i walczył zaciekle o rybę. 

Zazwyczaj na rozpoczęciu sezonu jest nas kilku więcej, ale trudno nie było tak źle jak na nasze małe Koło. 

Prym wśród organizatorów jak zwykle prowadził nasz Gospodarz Kola Czesław, który dba o to by zawodnicy nie wrócili głodni do domu i by te pierwsze zawody tym roku wspominać mile.

Jak to na zawodach u nas bywa ryb nie było zbyt wiele. Ale padł,,rekord” połowów - płoć 23 cm złowiona przez kol. Mokrzyka Zbigniewa i ona tym wynikiem wygrała zawody. Drugiego i trzeciego miejsca nie było.

Kolega Mokrzyk otrzymał dyplom i nagrody. Uhonorowano też najmłodszego uczestnika zawodów Wiktora który otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe.

Zawody zakończono poczęstunkiem przygotowanym przez Gospodarza koła i kolegów, czyli tradycyjnym kociołkiem, Prezes Kola pogratulował zwycięzcy i najmłodszemu uczestnikowi zawodów Wiktorowi. 

Spotkanie w terenie było też okazją do obdarowania Wiceprezesa Kola kol. Andrzeja Chmielewskiego Srebrną Odznaką PZW. 

Odznaczenie w imieniu Zarządu Kola wręczył Prezes Koła. Prezes Koła Zaprosił kolegów na Spławikowe Mistrzostwa Koła , które odbędą się w 17.05 2015r. na zbiorniku nr 5 Jeziórko. Uzgodniono wcześniej z opiekunem zbiornika którego jest Koło nr 5 Hutnik ze Stalowej Woli.

 


5
Oceń
(12 głosów)

 

Towarzyskie Zawody w Kole Nr 50 ,,Ciepłownik - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł