Transmisja na żywo - wedkarstwosportowe.tv

/ 2 komentarzy

Po raz pierwszy w Polsce internetowa telewizja wędkarska www.wedkarstwosportowe.tv w dniu 20 marca przeprowadzi bezpośrednią transmisję VIDEO LIVE z XX Jubileuszowego Ogólnopolskiego Turnieju Halowego w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach który odbędzie się w Busku - Zdrój. Transmisja z zawodów tylko na stronie internetowej telewizji wędkarskiej wedkarstwosportowe.tv . Początek transmisji od godziny 8.30 w sobotę 20 marca.

Oprócz planowanej transmisji z zawodów wędkarstwa rzutowego na stronie telewizji można obejrzeć wiele ciekawych programów. Najbliższe emitowane relacje/programy to Relacja z Targów Wędkarskich NA RYBY – warszawa Pogawędki Wędkarskie z Pawłem Szewcem oraz nowy program z cyklu Co warto wiedzieć – Ratowanie na ekranie !

Gorąco zapraszamy !Oprócz planowanej transmisji z zawodów wędkarstwa rzutowego na stronie telewizji można obejrzeć wiele ciekawych programów. Najbliższe emitowane relacje/programy to Relacja z Targów Wędkarskich NA RYBY – Warszawa, Pogawędki Wędkarskie z Pawłem Szewcem oraz nowy program z cyklu Co warto wiedzieć – Ratowanie na ekranie !

 


4
Oceń
(24 głosów)

 

Transmisja na żywo - wedkarstwosportowe.tv - opinie i komentarze

withanight88withanight88
0
to nie jest wędkarstwo! (2010-03-11 15:02)
konger12konger12
0
każdy z echo sądom to cwaniak a nie wędkarz daj rybie szanse kaczy łbie! (2011-02-22 19:14)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy