Zaloguj się do konta

Transmisja na żywo - wedkarstwosportowe.tv

Po raz pierwszy w Polsce internetowa telewizja wędkarska www.wedkarstwosportowe.tv w dniu 20 marca przeprowadzi bezpośrednią transmisję VIDEO LIVE z XX Jubileuszowego Ogólnopolskiego Turnieju Halowego w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach który odbędzie się w Busku - Zdrój. Transmisja z zawodów tylko na stronie internetowej telewizji wędkarskiej wedkarstwosportowe.tv . Początek transmisji od godziny 8.30 w sobotę 20 marca.

Oprócz planowanej transmisji z zawodów wędkarstwa rzutowego na stronie telewizji można obejrzeć wiele ciekawych programów. Najbliższe emitowane relacje/programy to Relacja z Targów Wędkarskich NA RYBY – Warszawa, Pogawędki Wędkarskie z Pawłem Szewcem oraz nowy program z cyklu Co warto wiedzieć – Ratowanie na ekranie !

Gorąco zapraszamy !Oprócz planowanej transmisji z zawodów wędkarstwa rzutowego na stronie telewizji można obejrzeć wiele ciekawych programów. Najbliższe emitowane relacje/programy to Relacja z Targów Wędkarskich NA RYBY – Warszawa, Pogawędki Wędkarskie z Pawłem Szewcem oraz nowy program z cyklu Co warto wiedzieć – Ratowanie na ekranie !

Opinie (2)

withanight88

to nie jest wędkarstwo! [2010-03-11 15:02]

konger12

każdy z echo sądom to cwaniak a nie wędkarz daj rybie szanse kaczy łbie! [2011-02-22 19:14]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej