Trening wędkarski Koła METALURG Kutno

/ 4 zdjęć


Ogłoszony został termin weekendu nad morzem dla rodzin wędkarskich z Koła nr 109 PZW ”METALURG” w Kutnie oraz ich przyjaciół. W ramach weekendu odbędzie się cykl zawodów w wędkarstwie morskim z kutra i brzegu. Liczymy na udane połowy dorszy, belon i śledzi. Nie pogardzimy flądrami, a jak trafi się łosoś to będzie piękną ozdobą wędkarskich trofeów.
Aby dobrze przygotować się do tej rywalizacji, która trwa w Kole od 35 lat grupa przyjaciół postanowiła zorganizować kilkudniowe zgrupowanie sportowe w Łebie. Powędkujemy w porcie szukając śledzi i ryb słodkowodnych (płoć, okoń, leszcz), może morze da nam łososia. Organizujemy również trening w połowie dorszy z kutra „Szmugler”. Będziemy mieli okazję po raz pierwszy skorzystać z tej jednostki, a wiele dobrego o niej słyszeliśmy. Ciekawi nas czy ta opinia się potwierdzi. Po rejsie zamieścimy obszerną fotorelację.
Czeka nas tydzień intensywnego wędkowania i tylko pogoda może nam pokrzyżować plany. Wieczory to okres na dopracowywanie sprzętu. W okolicy kwatery jest wiele miejsc spotkań wędkarzy to i miejscowym trzeba dać cosik zarobić. Przecież wędkarz nie tylko dla moczenia kija żyje, czasem wypada i usta czymś mocniejszym zmoczyć.
Wierząc, że opinia o dobrej pracy załogi kutra „Szmugler” się potwierdzi już zamówiliśmy następny rejs we wrześniu na jesienny obóz treningowo – rekreacyjny.
ÂÂ

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Trening wędkarski Koła METALURG Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł