Zaloguj się do konta

Treści na wedkuje.pl

Staż i doświadczenie w dziedzinie tak wielkiej pasji zapewne powinno mieć jakiekolwiek odzwierciedlenie w ocenach przy prezentującym się w tekście użytkowniku tak na portalu www.wedkuje.pl jak i innych o zbliżonej tematyce - ale czy tak jest naprawdę?
Publikowane treści, stopień ich jakości i trudności zrozumienia oraz ważne przesłanie szczególnie skierowane do początkujących miłośników tego wspaniałego hobby, powinny przynosić tak wielki zachwyt aby nie można było dosłownie oderwać się od monitora a konsekwencji liczyć na same pozytywne opinie.
Głębia tematu, porywające opowieści zamieszczane ze strony weteranów w tej materii niejednokrotnie skupiają się na reklamowaniu sprzętu z dość wysokiej półki a nie porównywaniu go
do wcześniej już używanego bardziej dostępnego, który też przyniósł wiele emocji i radości
i nie jednemu jeszcze przyniesie. Tak więc nie ma co się dziwić w niektórych przypadkach, że użytkownik z marszu po opublikowaniu dostaje kubeł zimnej wody na głowę.
Nie wspominam tu oczywiście o opiniach i artykułach zgłoszonych do konkursów dotyczących tylko danej marki czy jakiegoś asortymentu, dla których to powinniśmy dla naszego ułatwienia i dobra ogółu, stworzyć zupełnie osobną zakładkę bo to w sumie inna bajka przynosząca jedynie korzyść
i ekonomiczne podejście do sprawy – uznajmy to jako mój mały wniosek nowelizatorski.
Dajmy wszystkim coś surowego zaczerpniętego z trudu codzienności skąpanego w emocjach żywcem wziętych znad wody, nie dających nam najnormalniej spać.
Obecnie odczucie po przeczytaniu przez świeżo upieczonego i wcielonego w nasze kręgi wędkarza jest niczym innym jak wskoczenie za ster od razu po zdaniu prawa jazdy do bolidu formuły 1 o ile nas na niego będzie stać.
Przytoczę cytat, który utkwił mi po jednych z zajęć na warsztatach z młodzieżą – „ proszę pana fajnie się to wszystko czyta i ogląda ale czy kiedyś nas będzie na to stać?”.
W tak podbramkowych sytuacjach często nie wiadomo w jakich słowach ubrać odpowiedź uwzględniając różne statusy społeczne uczestników szkoleń. Skromnym zdaniem pokładając nadzieję na spryt i zdolności młodzieży w ich przyszłości, staram się zarazić ich optymizmem i chęcią
do pracowitości gdyż zwalając całą nadzieję na Świętego Mikołaja, mógłbym lekko przesadzić on może przecież tylko czasami wspomagać.
Szanuję każdorazową, zdrową dla mnie krytykę wystawianą przez każdego z kolegów po kiju i wiem, że mogę zawsze liczyć na ich profesjonalizm i fachową poradę czerpaną z większego doświadczenia. Nie wiem jaki będzie tym razem odzew na tak sformowaną uwagę ale jestem gotów wysłuchać kolejnych cennych uwag, które mam nadzieję, pozwolą nam jedynie upiększyć treści i ułatwić surfowanie w sieci.
Z wyrazami szacunku - joker

Opinie (5)

ryukon1975

POWTÓRZĘ TO CONAPISAŁEM POD WPISEM KOLEGI DIABLO :Wpisy takie jak ten z chęcią czytam i oceniam. Przepisów kulinarnych nie mogę oceniać bo nie jestem kucharzem, nie oceniam też wpisów bazujących na przepisaniu danych technicznych z jakiegoś gadżeciku bo to nie jest wpis autorski tylko plagiat.:) [2013-12-04 06:52] [2013-12-04 06:56]

Zibi60

Mogę się tylko podpisać pod artykułem i opinią. 5* [2013-12-04 08:05]

ZanderHunter

Bardzo mądry tekst...dobrze że ww. temat został poruszony...:) Pozdrawiam...:) [2013-12-04 09:14]

halski021

joker - Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi [2013-12-04 10:26]

użytkownik

Trudno się nie zgodzić z Twoją opinią!!!! [2013-12-04 10:31]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

alarm@wedkuje.pl!

Masz dość biadolenia i narzekania z powodu kłusowników i nieuczciwych r…