Trochę o mnie

/ 2 komentarzy

Skoro już założyłem swój blog postanowiłem go trochę rozwinąć (aby był atrakcyjniejszy) i w pierwszej kolejności napisać coś więcej o sobie niż jest w zakładce "o mnie". A więc mam na imię Arkadiusz, mój pseudonim to olej mam 14 lat. kartę wędkarską wyrobiłem sobie 14. 05. 09 jak powiedziałem w zakładce "o mnie" lubię wędkować (stosuję metodę spławikową i zaczynam łowić na grunt), z ryb najbardziej lubię karpie karasie płocie i okonie (jak chyba wszyscy wiedzą na okonia najlepsza jest tłusta dżdżownica, którą też na niego stosuję).

Jakoś na początku maja 2010r. złowiłem też swoje pierwsze w życiu pstrągi potokowe (było ich 5) lubię też łowić na stawach "Doltex" i "pod wierzbą" w Bogatyni (więcej o nich znajdziecie na blogu użytkownika przemslot), według mnie najlepiej sprawdza się tam ciężki zestaw spławikowy; lubię łowić też na dużych rzekach na lekki zestaw spławikowy.

Chciałem jeszcze powiedzieć, że oprócz wędkarstwa, które bardzo lubię czasem robię tez inne rzeczy o czym świadczy jeden z moich linków, no bo przecież jestem normalnym człowiekiem a oprócz wędkarstwa są też inne rzeczy.

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Trochę o mnie - opinie i komentarze

maksymilian 42maksymilian 42
0
Gratuluję pstrągów i myślę że to nie ostatnie.Życzę Ci Kolego zawsze udanych połowów i dużo przygód wędkarskich,pozdrawiam i na przyszłość życzę samych sukcesów - maksymilian 42
(2010-05-28 10:49)
u?ytkownik70140u?ytkownik70140
0
5 (2013-05-19 18:35)

skomentuj ten artykuł