Turniej Wędkarski Sekcji WINKELMANN Legnica 2015

/ 22 zdjęć

Sekcja wędkarska Winkelmann Legnica dnia 07.03. rozpoczęła sezon 2015 Już czwarty rok wędkarze Spółki WINKELMANN Legnica przeprowadzają 4-ro etapowy Między Zakładowy Turniej Wędkarski o puchar Dyrektorów naszej Firmy W związku z dużym zainteresowanie wędkarzy i ogromnymi emocjami kontynuujemy tę formy rywalizacji wędkarskiej na którą uzyskaliśmy pozytywną opinie naszej Dyrekcji,za którą jesteśmy bardzo dziękujemy, Pierwszy etap już za nami Do zawodów morskich przystąpiło 4-ro osobowe drużyny z trzech naszych zakładów,Choć warunki pogodowe były dość trudne,to nikt się nie poddawał. Kategoria indywidualna I miejsce zajął Krzysztof Plezia z wynikiem 5,750g II miejsce zajął Stanisław Dol z wynikiem 5,600g III miejsce zajął Dawid Dol z wynikiem 4,750g Kategoria drużynowa I miejsce zajął zakład nr.2 łączna waga złowionych ryb 19,550 g II miejsce zajął zakład nr.1 łączna waga złowionych ryb 11,210 g III miejsce zajął zakład nr.3 łączna waga złowionych ryb 7,870 g Największego dorsza w pierwszym etapie złowił Artur Żanko waga dorsza 2,470g. Gratulujemy