Twistery Robinsona

/ 4 komentarzy / 5 zdjęć


Twistery Robinsona zwane również świderkami lub kaloryferkami w naszym żargonie otrzymałem w ilości 2szt większe i 3szt mniejsze z brokatem.
Testowałem je na różnych wodach min. na zb. Paprocany w Tychach ,na zb. Karton , Ochotka , Zapadlisko w Czułowie, w Łebie na rzece i z nabrzeża w morzu – Bałtyku.
W wodzie pracują bardzo dobrze ale kolorystycznie nie są zbyt atrakcyjne.
Zakładałem je na haki z główkami od 8 – 25 g. Spiningując nimi nie miałem żadnych efektów.
Mam nadzieję, że może jak przyjdą przymrozki to wtedy będą bardziej skuteczne. Wtedy to opiszę. Przy okazji mam również pytanie czy ktoś z Was też próbował na nie łowić i jakie były efekty.
Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie.
Serdecznie pozdrawiam.
W załączeniu zdjęcia gum.

 


4.6
Oceń
(20 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(3)
Użytkowanie:
(4)

Średnia ocena:

4Twistery Robinsona - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
+1
Też dostałem podobne, ale chyba jak dobrze pamiętam to z jakiegoś konkursu. Rzadko, bardzo rzadko chodzę za większymi drapieżnikami (zazwyczaj szukam okoni, kleni i pstrągów) ale przy szczupłych, sandaczach i większych okoniach efektów nie miałem, a na inne przynęty brania były. Może faktycznie, przy przymrozkach będzie lepiej. (2013-10-29 20:06)
grisza-78grisza-78
+1
Witaj Andrzeju. Mam identyczne twistery, z tym, że białe. Łowiłem nimi kilkanaście razy na jeziorze z zerowym wynikiem. Próbowałem płytko, na lekkich główkach, ale także na główkach 8-10 gr w głębszych partiach jeziora i niestety nic. Wydaje mi się, że korpus jest zbyt duży w porównaniu do ogonka, chociaż do końca nie jestem pewien. Moim zdaniem niestety przynęta - lekki niewypał. (2013-10-31 08:24)
slawekkiel17slawekkiel17
+1
Sa lepsze i gorsze dni. Mialem kiedys twisterki, ktore lezaly u mnie w pudelku prawdopodobnie 4-ry lata, jakos sie do nich nie moglem przekonac. Pewnego dnia, gdy nic nie bralo, zalozylem jednego na hak. Okazalo sie, ze tego dnia byl bardzo lowny. Juz nigdy wiecej nic na nie nie zlowilem. Tak to juz z tymi rybami jest !!! *****5-ka (2013-11-29 09:38)
krempnakrempna
+1
Mam dwa identyczne woblery , jak do tej pory nie udało mi się na nie nic złowić ale w następnym czasie może coś się uda.Serdecznie pozdrawiam. (2014-06-13 11:18)

skomentuj ten artykuł