Zaloguj się do konta

Ubiór ochronny firmy Leber&Hollman

Ubiór ochronny dla leśników rybaków, wędkarzy i nie tylko firmy Leber&Hollman
Komfort wędkowania to nie tylko dobrze urządzona miejscówka i dobrany sprzęt wędkarski w postaci wędek, kołowrotków, siedzisk itp. ale także właściwie dostosowany do pory roku ubiór ochronny. W związku z tym, że stare moro nie nadawało się już do dalszej eksploatacji trzeba było podjąć decyzję o zakupie wiosenno jesiennego nowego ubioru. Po wielu analizach typowo wędkarskich ubiorów ochronnych wybór , może i dla przekory padł na firmę nie typowo wędkarską, ale produkującą ubiory ochronne Leber&Hollman.
Jako pierwsze przetestowane zostały spodnie w kolorze moro, które jak i pozostały tego typu asortyment wykonane są z mocnego materiału składającego się w 65% poliester, 35% bawełny, o gramaturze 210 g/m2.
Kurtka ocieplana w kolorze moro wykonana z tego samego materiału jest dodatkowo wyposażona w wyściółkę o gramaturze 180 g/m2 i podszewka 190T poliester. Kurtka zapinana na suwak z dodatkowym zapięciem na napy wyposażona jest w dwie kieszenie w górnej części i dwie w dolnej.
Wg mojej opinii wysoka jakość użytych materiałów, dobre wykonanie ubiorów i przystępna cena zasługują na uwagę.

Pełen zakres dostępnych tego typu produktów m.in. koszul, kamizelek bezrękawników wraz ze szczegółowym ich opisem znajdziemy na stronie http://www.leberundhollman.pl/product_hunspo.htmlOpinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej