Udany eksperyment

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Cześć wszystkim!

Po strasznie dlugiej nieobecności postanowiłem ruszyć tyłek i dodac wpis na bloga. 

2 dni temu wraz z moim kuzyenm Adrianem udałem się ne jezioro Bystrzyno Małe przetestować wymyśloną przez mnie mieszankę. Skladala się ona z: 1kg uniwersalnej zanęty Jaxon, Bioaktywatorów: truskawkowego i mączki z kriwi, oraz fluo pieczywa koloru żółtego firmy Traper. 
Nie mieszałem nigdy jeszcze mączki z krwi z bioaktywatorem truskawkowym, ale pomyślałem co mam do stracenia. Szybko uformowałem kule i podnęciłem nasze stanowisko, oraz założylem białego robaka na haczyk.
Po jakiś 10 minutach zaczęła się nawałnica brań, ciagnęliśmy jedną płotkę za drugą (ok. 10-12 cm), po jakiś 45 minutach ciągłego ciągnięcia plotek podeszły chlapiaczki (idealne na zawody), również okazało się że eksperymentalna mieszanka je przyciągnęła i utrzymała w miejscu. Kilka z nich było całkiem fajnych, niektóre osiągały jakieś 25 cm, ale niestety nie mogę przeboleć tego że zerwał mi się bardzo porządny leszcz. Ręka i ocy podpowiadały mi że miał na luzie ok kilograma. 
W sumie złapaliśmy z kuzynem przez 2 godziny - 35 leszczy, 59 płotek i 2 okonie, zatem mieszanka ta była udanym eksperymentem, myślę że będę ją stosował na zawodach spławikowych. Łapałem na bata Mikado Fishunter 5m, żyłkę Jaxon Carat Premium 0,12 i haczyki Kamatsu 14, do tego był spławik również firmy Jaxon 1,0g.

A wy co soądzicie o tych rodzajach mieszanek?

Połamania!

 


4.4
Oceń
(8 głosów)

 

Udany eksperyment - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
+2
Cóż można myśleć? Na tamtej wodzie się sprawdziła a na innych może być kicha.Niestety nie dowiem się.Bazuję na swoich zanętach.Gratuluję wyniku.Pozdrawiam. (2016-07-19 07:22)

skomentuj ten artykuł