Ukazał się czerwcowy (6'2015) numer „Wiadomości Wędkarskich”

/ 1 komentarzy

Ukazał się czerwcowy (6"2015) numer „Wiadomości Wędkarskich”, a w nim:

Jak złowiono: łososia 15,50 kg na Bałtyku, pstrąga 5,50 kg w Dużym Stawie, karpia 16,20 kg w Stawie Kępińskiego, wzdręgę 0,78 kg w starorzeczu Warty, okonie 1,57 i 1,52 w jeziorze Kłodno. „Galeria łowców”.

Jeszcze 30 lat temu sandacz uchodził za rybę wyjątkowo trudną do złowienia na sztuczną przynętę. Przypominamy, jak łowić go na gruntówkę i na spławik. „Sandacz tradycyjnie”.

Najważniejszy przy spinningowaniu sandaczy jest dobór łowiska i przynęty. Dziś proponujemy „jaskółki”. „Z jaskółkami na sandacze”.

Zbliża się sezon łowienia sumów (od 1 lipca). Radzimy, jak łowić je na trolling. Najlepsze przynęty to woblery i duże gumy. „Wstęp do sumowego trollingu”.

To jedna z najlepszych letnich miejscówek. Jest jeden warunek. Przezroczystość nie może być większa niż pół metra. „Pomiędzy grążelami”.

Technika sonarowa weszła już na bardzo wysoki poziom. Podsumowujemy wszystkie parametry, którymi dysponują współczesne echosondy. „Oblicza echosondy”.

Morze to żywioł, do którego wędkarz plażowy musi się dostosować, żeby łowić z powodzeniem. W zależności od głębokości łowiska, jego ukształtowania, kierunku wiatru i prądów, pod wodą panują różne warunki. Jak łowić z plaży radzi mistrz Polski. „Jak tworzyć zestawy morskie”

Ponadto: porady Kogaty, nowości sprzętowe, krzyżówka, opowiadanie, „Rekordy na plan”, „Palce lizać”, porady prawnika.Dla Czytelników:

- nowoczesny silnik elektryczny TORQEEDO TRAVEL 1003 S oraz zapasowa bateria, firmowy plecak i pokrowiec

- 20 plecionek NIHONTO Octa Braid

- Zestaw nagród ufundowanych przez firmę ABRAMIS składający się z kołowrotka Mikado Amberlite, rewelacyjnych przynęt Mikado FISHUNTER oraz żyłek Mikado SENSEI.

 


3.7
Oceń
(7 głosów)

 

Ukazał się czerwcowy (6'2015) numer „Wiadomości Wędkarskich” - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Dla czytelników, pewnie chodziło o to że do wygrania... (2015-05-19 19:03)

skomentuj ten artykuł