Urodzinowy lin

/ 1 komentarzy

W dzień urodzin tj 192.06 postanowiłem wybrać się po mimo gorączkowych przygotowań do imprezy urodzinowej na chwilkę rybki poto aby uspokoić nerwy i wypocząć przed imprezą planowałem jedynie dwie godziny spędzić nad wodą tak aby przed imprezowym grillem mieć czas na ogarniecie się. Złapawszy w garść mojego feedera Mikado Tryton 3.30 cw 100g przerobiłem go w szybki sposób na spławikówkę na przelotowym 2g spławiku i haku numer 8 firmy Kamatsu wiązanym bezpośrednio do żyłki Dragon Super Camou Feeder 0.18.

Na przynętę i zanętę miała posłużyć puszka kukurydzy konserwowej. Z racji planu przemieszenia się na pobliskie glinianki rowerem sprzęt zminimalizowałem do absolutnego minimum, zabrałem podbierak, wędkę, i torbę z dokumentami i zapasowymi akcesoriami. Bardzo skromnie wyposażony i bardzo mobilny miałem zamiar dosięgnąć populacji linków bytujących w tym akwenie.

Stanowisko wybrałem pod nisko zwisającymi gałęziami w pobliżu podwodnej roślinności zająłem po cichutku miejsce i rzutem z pod wędziska posłałem mój mega prosty zestaw we wcześniej upatrzone oczko wolne od roślinek, zanęciwszy garścią kukurydzy. Nie musiałem długo czekać gdy spławik zasygnalizował branie i po bardzo szybkim holu złowiłem pięknego niedużego linka widocznego na zdjęciu.

Była to jedyna rybka ponieważ w między czasie odebrałem dwa telefony od małżonki z ponagleniem powrotu do domu. Nie mogąc opierać się małżonce grzecznie wsiadłem na rower i uśmiechnięty w dobrym nastroju wróciłem do domu.

 


4.2
Oceń
(11 głosów)

 

Urodzinowy lin - opinie i komentarze

rysiek38rysiek38
0
He he - popełniłes podstawowy bład moim zdaniem czyli komórka . Warto ją miec bo i czasem moze zycie uratować ale podstawa to wyłaczyć dzwonek :-) a przy spinningu dzwoniacy tel to juz naprawde koszmar (no bo może to coś ważnego) (2014-01-28 22:24)

skomentuj ten artykuł