"Uśmiech za Wędkę"


RUSZA AKCJA „UŚMIECH ZA WĘDKĘ” Czas na wiosenne porządki w zakamarkach!

Rozpoczynamy wielką zbiórkę sprzętu wędkarskiego dla stargardzkich dzieci!!

Każdy kto wesprze naszą akcję otrzyma rabat na nasze wybrane imprezy wędkarskie.

Jak  to działa?
 - wystarczy przynieść nieużywany już sprzęt wędkarski (najlepiej w dobrym stanie) do siedziby Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 45 w Stargardzie ul. Wojska Polskiego 21A lub na zawody wędkarskie organizowane przez nasze Koło.
- każdą wędkę lub kołowrotek nagradzamy wirtualnym kuponem. Dzięki niemu otrzymacie do 50% rabatu na wybrane opłaty wpisowe zawodów wędkarskich organizowanych przez Koło w 2016r.

„Uśmiech za Wędkę” to Akcja Koła PZW nr 45 w Stargardzie, której Patronem Honorowym jest Starosta Stargardzki Pan Ireneusz Rogowski. Natomiast Patronami Medialnymi są: Dziennik Stargardzki oraz Regionalny Informator Internetowy R.I.I.

Dzięki Wam nieużywany, sprzęt wędkarski, oraz taki, który może zostać naprawiony trafi do potrzebujących dzieci w wieku do lat 16 w Powiecie Stargardzkim m.in. ze szkółki wędkarskiej, oraz innych instytucji zajmujących się opieką nad dziećmi,
których na sprzęt nie stać a wędkarstwo może stać się ich pasją.


, ,
  Zachęcamy Was do refleksji nad zawartością domowych szaf, piwnic, garaży i strychów w których z pewnością zalega nieużywany już sprzęt wędkarski a który może wywołać Uśmiech na Twarzy Dziecka. Wy zrobicie miejsce na nowy, profesjonalny sprzęt a najmłodsi będą mogli spędzać czas bez komórek i laptopów. Podzielcie się wędkami, do których raczej już nie wrócicie:)

Szukamy przede wszystkim: - wędzisk, - kołowrotków, - drobnego sprzętu wędkarskiego

 


4.5
Oceń
(2 głosów)

 "Uśmiech za Wędkę" - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł