Ustalenia i zmiany po zebraniu sprawozdawczym koła Poczesna za rok 2014

/ 9 zdjęć


Dnia 21.12.2014 odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Wędkarskiego Poczesna. Na zebraniu zostały odczytane raporty z działalności koła, sprawozdanie finansowe oraz raport SSR. Przedstawiciel okręgu Pan Dariusz Kapinos poinformował o najważniejszych zmianach w przepisach w Okręgu Częstochowskim. Wszystkie te zmiany można sobie zobaczyć w zakładce "Wędkowanie na wodach Okręgu Częstochowskiego 2015" w zakładkach na stronie. Największe zainteresowanie wzbudził fakt wprowadzenia zakazu wywożenia przynęt (sprzętem pływającym i modelami) na Poraju. Zebrani wyrazili także chęć napisania pisma o udostępnienie betonowych wałów Poraja dla wędkarzy, sprawa będzie jeszcze poruszana na następnych zebraniach. Po tej części spotkania doszło do dyskusji na temat wód naszego koła, wprowadzono kilka zmian z którymi proszę się zaznajomić:

1. Wprowadzony został rejestr połowu na zbiorniku "Lasek Wrzosowski" - rejestr jest bezpłatny. Rejestr wypełnia się tak samo jak rejestr na wody Okręgu Częstochowskiego. Obowiązuje zakaz połowu nocą, zakaz połowu metodą gruntową (na ciężko), wymiar karpia 35cm ,wymiar lina 30cm, całkowity zakaz połowu amura.

2. Zbiornik specjalny "Glinianka" będzie dostępny dla wędkarzy którzy wykupią pozwolenia już od 01.01.2015r niezależnie od warunków pogodowych.

3. Został wprowadzony wymiar górny karpia na zbiorniku "Glinianka" - 70 cm

4. Został wprowadzony wymiar dolny jesiotra na zbiorniku "Glinianka" - 70 cm

5. Został wprowadzony zakaz używania modeli pływających na zbiorniku "Glinianka"

Na zebraniu zostały wręczone także odznaczenia oraz puchary za Grand Prix roku 2014 (zdjęcia)

Koło Poczesna ma już profil na Facebook - zapraszam członków koła

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008676067291

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Ustalenia i zmiany po zebraniu sprawozdawczym koła Poczesna za rok 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł