Podziękowania należą się -
zarządowi Koła Rogów z prezesem Adamem Biernatem za udostępnienie i perfekcyjne przygotowanie zbiornika
zarządowi Koła Wodnik Rawa Mazowiecka za pomoc przed, podczas i po zawodach.
bratu Grzegorzowi Kurzawa za "maszynę losującą i sok z gumijagód ( Wszystkim smakował)
Adamowi Grzyb za pyszny żurek, który u nas rano staje się już tradycją. 🍽️🍽️
Krzysiowi Ścigaczewskiemu za zjawiskowe statuetki
I Wam wszystkim za liczne przybycie, gdyż to Wy jesteście głównymi bohaterami tego widowiska.
A teraz wyniki:
Po 6-cio godzinnej rywalizacji wyglądały następująco:
1. Robert Grzyb 17,305 kg I sektor C
2. Piotr Muruk 14,980 kg I sektor B
3. Michał Sawicki 13,150 kg I sektor A
4. Andrzej Bednarek 2,575 kg I sektor D
5. Karol Szufnarowski 14,100 kg II sektor B
6. Paweł Witczak 11,180 kg II sektor C
7. Patryk Cupriak 6,280 kg II sektor A
8. Michał Krysiak 2,060 kg II sektor D
9. Konrad Woźniak 10,060 kg III sektor B
10. Marek Winiarski 7,515 kg III sektor C
11. Jacek Sobieraj 3,350 kg III sektor A
12. Kazimierz Dobrowolski
1,825 kg III sektor D
13. Marek Szymański 7,385 kg IV sektor C
14. Arkadiusz Goczał 7,330 kg IV sektor B
15. Adam Biernat 2,890 kg IV sektor A
16. Krzysztof Wojtasik 1,790 kg IV sektor D
17. Marcin Gutkowski 7,195 kg V sektor C
18. Adrian Greszel 5,690 kg V sektor B
19. Sławomir Petrykowski
2,460 kg V sektor A
20. Krzysztof Staszczyk
1,635 kg V sektor D
21. Marcin Cichal 5,920 kg VI sektor C
22. Władysław Seliga 5,040 kg VI sektor B
23. Paweł Filipczak 1,900 kg VI sektor A
24. Adam Grzyb 1,335 kg VI sektor D
25. Marek Murgrabia 5,270 kg VII sektor C
26. Grzegorz Kurzawa 3,270 kg VII sektor B
27. Stanisław Rzadkiewicz
1,790 kg VII sektor A
28. Mariusz Zagaj 1,245 kg VII sektor D
29. Kazimierz Kraćkowski
3,890 kg VIII sektor C
30. Sylwester Noga 2,970 kg VIII sektor B
31. Marcin Gmaj 1,430 kg VIII sektor A
32. Dariusz Adamiec 0,940 kg VIII sektor D
33. Piotr Filipczak 2,740 kg IX sektor B
34. Karol Grochal 2,465 kg IX sektor C
35. Daniel Tartanus 1,240 kg IX sektor A
36. Mariusz Milczarek 0,670 kg IX sektor D
37. Mateusz Kowalski 1,820 kg X sektor B
38. Jarosław Olszówka 1,625 kg X sektor C
39. Krzysztof Piłat 0,440 kg X sektor A
40. Michał Janeczek 0,290 kg X sektor D
41. Sebastian Włodarski
1,770 kg XI sektor B
42. Marek Lewkowski 0,935 kg XI sektor C
43. Wojciech Sadach 0.170 kg XI sektor D
44. Mirosław Stefański 0,400 kg XII sektor C
45. Mirosław Pawłosik 0,075 kg XII sektor D
46. Zbigniew Pietrzak
Gratulacje jeszcze raz dla Wszystkich i do zobaczenia za rok.
Pozdrawiam
Autor tekstu: kamil tomaszewski