V Memoriał M.Śniatały i A.Żelaznego 26.06.2016 - wyniki - zdjęcia, foto - 1 zdjęć
Prezes Koła PZW Kolejarz Krotoszyn otwarł zawody i przywitał uczestników, życząc im sportowej rywalizacji i osiągnięcia dobrych wyników w rywalizacji.
Zawody rozpoczęły się o godz 8:40 i trwały do 12:40. Odbyły się w koleżeńskiej atmosferze i przy dość względnej pogodzie, aczkolwiek po upalnej sobocie z temp 34 stopnie niedziela była zimna z temp 17 stopni.
Nie przeszkadzało to uczestnikom memoriału i osiągnęli bardzo wysokie wyniki, szczególnie w sektorze A tzn. od strony północnej. Ten sektor wędkował pod falkę.
Przeważała płoć i leszczyk do 300 gram. Zwycięzca sektora A i całych zawodów Rafał Kołodziejczyk osiągnął wynik 11200 g i był to jedyny wynik powyżej 10 kg.
Sektor B - zdecydowanie słabszy pod względem ryb wygrał Marek Szkudlarek wagą 4360 g i w ogólnej punktacji był drugi.
Trzecie miejsce wynikiem 9540 g zajął Ferdynand Woźny.
Przed ogłoszeniem wyników i wręczeniu pucharu zwycięzcy, a także drobnych upominków dla 6 najlepszych zawodników spożyliśmy wspólny obiad.
Pełne wyniki zawodów.
ZESTAWIENIE WYNIKÓW | |||||||||
V MEMORIAŁU M.ŚNIATAŁY i A.ŻELAZNEGO | |||||||||
Krotoszyn - Jezioro Odrzykowskie - 26.06.2016 | |||||||||
L.p. | Nazwisko i imię | Koło PZW | Nr start | Pkt sek | Waga/Pkt | ||||
1. | Kołodziejczyk Rafał | Miasto Krotoszyn | A11 | 1 | 11200 | ||||
2. | Szkudlarek Marek | " | B16 | 1 | 4360 | ||||
3. | Woźny Ferdynand | PZL Krotoszyn | A12 | 2 | 9540 | ||||
4. | Mizera Wojciech | Miasto Krotoszyn | B23 | 2 | 3880 | ||||
5. | Suchorzewski Kamil | Miasto Krotoszyn | A13 | 3 | 7880 | ||||
6. | Młynarczyk Waldemar | Miasto Krotoszyn | B24 | 3 | 3700 | ||||
7. | Kołomyjec Zbigniew | PZL Krotoszyn | A9 | 4 | 6730 | ||||
8. | Witkowski Michał | Miasto Krotoszyn | B20 | 4 | 3660 | ||||
9. | Frąszczak Włodzimierz | Kolejarz Krotoszyn | A8 | 5 | 5860 | ||||
10. | Dudziak Robert | Kobylin | B22 | 5 | 3360 | ||||
11. | Bieganek Bogusław | Miasto Krotoszyn | A10 | 6 | 5840 | ||||
12. | Motyl Marek | Raszków | B27 | 6 | 3080 | ||||
13. | Siadek Hubert | Kolejarz Krotoszyn | A4 | 7 | 5160 | ||||
14. | Grzeszczuk Maciej - junior | Kolejarz Krotoszyn | B28 | 7 | 3040 | ||||
15. | Sobczak Jan | ZNTK Ostrów | A6 | 8 | 5060 | ||||
16. | Jańczak Sebastian | Kolejarz Krotoszyn | B18 | 8 | 2680 | ||||
17. | Horyza Marek | Raszków | A7 | 9 | 4860 | ||||
18. | Witchen Dawid | Miasto Krotoszyn | B25 | 9 | 2400 | ||||
19. | Awgul Ireneusz | Rawicz | A2 | 10 | 4700 | ||||
20. | Dutczak Karol | Miasto Krotoszyn | B19 | 10 | 2360 | ||||
21. | Bielawski Kacper - junior | PZL Krotoszyn | A1 | 11 | 4560 | ||||
22. | Bielawski Jan - junior | PZL Krotoszyn | B15 | 11 | 2320 | ||||
23. | Puślednik Zbigniew | Kobylin | A14 | 12 | 4460 | ||||
24. | Klefas Roman | Osieczna | B26 | 12 | 2120 | ||||
25. | Kaj Michał - junior | PZL Krotoszyn | A3 | 13 | 4060 | ||||
26. | Durajczyk Mirosław | Miasto Krotoszyn | B21 | 13 | 1660 | ||||
27. | Kopka Piotr | Miasto Krotoszyn | A5 | 14 | 3520 | ||||
28. | Zasieczny Jan | Kolejarz Krotoszyn | B17 | 14 | 110 |
Autor tekstu: Krzysztof Francik