V Spławikowe Zawody Rodzinne o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice 2015

/ 13 zdjęć


justify;line-height:normal"> font-family:" arial","sans-serif""="">W niedziele 30 sierpnia 2015 r. na stawie „Wrońskim” w Tenczynku odbyły się V Zawody Rodzinne Koła PZW Krzeszowice, które zgromadziły rekordową liczbę 34 uczestników. Wielu startujących przybyło na zawody z całą rodziną. Zawody Rodzinne organizowane są z myślą o propagowaniu aktywnego spędzania wolnego czasu oraz pięknego hobby jakim jest wędkarstwo. W zawodach biorą udział członkowie koła z osobą towarzyszącą, która nie posiada karty wędkarskiej. Szczególnie mile widziany jest udział dzieci i młodzieży. W tym roku było 13 takich uczestników w wieku od 3,5 do 16 lat.

normal"> Tegoroczne zawody były szczególne ponieważ odbywały się po raz pierwszy w historii koła pod patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice, Pana Wacława Gregorczyka. Urząd Gminy ufundował piękne puchary dla trzech najlepszych drużyn a także przekazał pamiątkowe gadżety dla wszystkich uczestników zawodów.  Zarząd Koła ufundował, dla wszystkich najmłodszych uczestników zawodów, pamiątkowe statuetki o tematyce wędkarskiej, zabawki oraz słodycze i napoje. Uczestnicy zawodów złowili w sumie ponad 16 kg ryb, które po zważeniu wróciły do wody. Zawody wygrała drużyna: Dominika Skalny - Łukasz Palimąka. Drugie miejsce przypadło Aleksandrze i Marcinowi Tyrała a trzecie Wojtkowi Kołodziejowi i Tomkowi Sowińskiemu. Pełne wyniki zawodów można znaleźć na stronie Koła PZW Krzeszowice: http://krzeszowice.wedkuje.pl

. Zapraszam również do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów:
  https://wedkuje.pl/_backoffice/index.php?pokaz=view_galeria&idGaleria=32558 font-family:" arial","sans-serif";mso-fareast-font-family:calibri;mso-fareast-theme-font:
Po zakończeniu zawodów odbyło się spotkanie przy grillu wszystkich
uczestników Zawodów oraz osób towarzyszących z Panem Burmistrzem, który na zakończenie imprezy w towarzystwie Prezesa Koła, Bogusława Dziedziaka wręczył wszystkim startującym nagrody. .
Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi za przyjęcie zaproszenia i obecność na zawodach. Dziękujemy również Panu Maćkowi Liburskiemu z Magazynu Krzeszowickiego za wykonanie zdjęć podczas zawodów i wręczania nagród.
Dziękuję bardzo Państwu Alinie i Józefowi Molik za przekazane fundusze na zakup słodyczy dla dzieci.
Dziękuję wszystkim wędkarzom krzeszowickiego Koła, którzy zaangażowali się w organizację zawodów. Mam tu na myśli szczególnie Pana Prezesa Koła Bogusława Dziedziaka, Panią Marię Kulka, Bogdana Nowaka - naszego Naczelnego Kucharza oraz Grześka Godynia i Wojtka Feliksiaka. To dzięki WAM w oczach dzieci widać było radość a na buziach wesoły uśmiech.
Do zobaczenia w przyszłym roku!


 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
  Towarzystkie
 • Data/Miesjce zawodów: 
  2015-08-30 / Tenczynek (Małopolskie » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
  00:00 Staw "Wroński" w Tenczynku.
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: 00:00 do 00:00
 • Kwatery w pobliżu 
  Krzeszowice - meteor
 • Nagrody: 
  Pamiątkowe Puchary, nagrody rzeczowe dla dzieci.
 • Sponsorzy: 
  Burmistrz Gminy Krzeszowice Alina i Józef Molikowie


5
Oceń
(2 głosów)

 

Lokalizacja wydarzenia
Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

V Spławikowe Zawody Rodzinne o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł