Zaloguj się do konta

VIII Wędkarska Karczma Piwna

Po raz ósmy spotkamy się na wspólnej WĘDKARSKIEJ KARCZMIE PIWNEJ w gościnnym jak zwykle dla nas Hotelu 'AWIS' w Kutnie pana Kazimierza Olczaka w dniu 19 listopada br. o godz. 18.30.
Nasze Koło przez wiele lat ( w sumie 12) było jednym z głównych współorganizatorów Odlewniczych Karcz Piwnych organizowanych najpierw w Zakładach Metalurgicznych Przemusłu Maszyn Rolniczych w Kutnie a potem przekształconych w Odlewnię Żeliwa w Kutnie ( dlatego Koło przyjęło nazwę 'METALURG').

Ostatnią XIII Odlewniczą Karczmę Piwną zorganizowaliśmy w 2002 roku. Jednym z pomysłodawców tych spotkań był obecny Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła Kolega Mirosław Piątek. Ponieważ większość z nas wywodzi się z Odlewni podjęliśmy się podtrzymania tej tradycji. Jest to męskie spotkanie przy kuflu piwa wędkarzy i ich przyjaciół. Każdy otrzyma okolicznościowy kufel i śpiewnik z biesiadnymi piosenkami. Organizowane są konkursy np. taneczny, ławy konkurują śpiewając. W śpiewaniu wspomaga nas kapela. Jest to kilka godzin wspólnego relaksu i nawiązywania stosunków przyjacielskich. Będzie też sposobność podziękować naszym DOBROCZYŃCOM, bez których trudno wyobrazić sobie naszą skromną działalność .W tym roku będzie długa lista osób, którym podziękujemy za wszelką pomoc.
Koledzy z naszego Koła mogą liczyć na dofinansowanie przez Koło ze środków pozyskanych na organizację karczmy.

Zapisy dla członków naszego Koła prowadzi Skarbnik Ela Grzybowska do dnia 30.10.br. Wpisowe na spotkanie wynosi 50 PLN (będą ewentualne ulgi).

Opinie (3)

użytkownik

Szkoda że Kutno tak daleko, bo piwa w dobrym towarzystwie nigdy dość... Daję 5* z miłości do piwa... [2010-10-12 22:39]

jacenty75

Przedmówca z ust mi wyjął te swięte słowa dopisuje się do listy tych co niestety obejdą się smakiem chmielu oczywiście jednocześnie udanej imprezy życząc. [2010-10-13 14:25]

legtom

Fajny pomysł z tą biesiadą. Ciekawe, czy w moim kole by się to przyjeło.

pozdrawiam

[2010-10-13 19:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej