Vision FlyFishing Festival 2013 - relacja

/ 1 komentarzy / 22 zdjęć


Vision FlyFishing Festival   to impreza na której można dostać rozdwojenia jaźni. Nawet roztrojenia, bo czas na tym największym i najlepiej zorganizowanym ivencie wędkarskim w Polsce, można było spędzić na trzy sposoby. Imprezę można było potraktować towarzysko, edukacyjnie lub wędkarsko. Można również było połączyć ze sobą sposoby spędzania czasu. Raczyć się programem edukacyjno artystycznym przygotowanym przez firmę Vision, cieszyć się zacnym towarzystwem miłośników wędkarstwa muchowego, a w między czasie pomoczyć się w Sanie i złowić kilka pięknych lipieni, których na odcinku specjalnym w Zwierzyniu nie brakuje.  Co by jednak nie powiedzieć o wydarzeniu, które ściągnęło w tym roku ponad 120 osób z całej Polski, organizatorzy nie dali szansy aby chociaż przez chwilę się nudzić.


W piątek wieczorem na zmęczonych po długiej podróży gości, na terenie ośrodka wypoczynkowego uroczysko czekały suto zastawione stoły przysmakami kuchni regionalnej, oraz zimne piwo, o którego pokaźny zapas zatroszczyła się grupa Żywiec S.A. Wieczór urozmaiciły pokazy multimedialne o tematyce wędkarskiej. Tutaj nie jednemu wędkarzowi w żłoby dano, ponieważ kusiła zarówno przeciągająca się do późnych godzin nocnych integracja jak i potrzeba zregenerowanie sił na poranne wędkowanie. Sobota to dzień niesamowitych atrakcji. Każdy bez względu na zaawansowanie w wędkarstwie muchowym mógł znaleźć coś dla siebie. Co najważniejsze obok pokazów niesamowitego Antiego Guttorma, popisów Adama Sikory czy konkursu na najciekawszą muszkę, był również program edukacyjny dla najmłodszych. 


Po godzinie szesnastej na przygotowanej na potrzeby festiwalu scenie zagrał zespół jazzowy Krzysztof Ścierański New Quartet. Pięknie wypadł pokaz mody Vision Collection 2013/2014. Ciężko stwierdzić czy większą furorę wzbudziła blond piękność czy Adam Sikora poruszający się po wybiegu jak profesjonalny model. Wzbudziło to wiele dyskusji podczas przeciągającej się do późnych godzin nocnych integracji. W niedzielę po południu nastąpiło zamknięcie imprezy. Tylko teoretycznie, ponieważ zgrane już towarzystwo miało ogromny problem aby się rozstać i rozjechać do domów. Niektórzy zostali na dłużej czego bardzo im zazdroszczę. Gdybym miał więcej wolnego czasu stałbym jeszcze po pas w Sanie, łowił lipienie i cieszył się towarzystwem fantastycznych ludzi, których w tym roku poznałem. 


Sponsorzy 

Grupa Żywiec, Okręg Krosno, Gmina Olszanica, Sobiesław Zasada Automative

Patronat medialny

wedkuje.pl, Sztuka Łowienia, jerkbait.pl, WTV

dla wedkuje.pl Sebastian Kowalczyk 

zdjęcia Tomasz Koper, Robert Burchard 


5
Oceń
(11 głosów)

 

Vision FlyFishing Festival 2013 - relacja - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
Widać, że impreza się udała. (2013-09-24 14:21)

skomentuj ten artykuł