Vision FlyFishing Festival Zwierzyniec 2015


W trzeci weekend września nad Sanem w Zwierzyniu odbędzie się Vision FlyFishing Festival. W imieniu organizatorów zapraszamy zainteresowanych do udziału. W programie min. liczne szkolenia i pokazy wędkarstwa muchowego oraz wspaniała muzyka. Wszystko nad brzegiem rzeki, w otoczeniu pięknej bieszczadzkiej przyrody. Wspaniali ludzie i niepowtarzalna atmosfera gwarantowane. Szczegóły i zapisy na http://informacje.hurch.pl/?m=236

Spotykamy się: Jak zwykle w trzeci weekend września w Zwierzyniu. Bazą główną festiwalu jest Ośrodek Uroczysko.

Mistrzowie wędki: Szkolenia i pokazy wędkarstwa muchowego poprowadzą Antti Guttorm z Finlandii, Włodzimierz Targosz, Piotr Gybej i Adam Sikora.

Muzycznie odpłyniemy: W tym roku będzie jeszcze więcej muzyki. W Piątkowy wieczór wystąpi utalentowany i popularny w Bieszczadach muzyk Jurek Krupa. W sobotę na festiwalowej scenie wystąpią jako pierwsi młodzi muzycy pochodzący z okolic Zwierzynia grający w formacji o nazwie „And The Wolves Begin to Howl” (I wilki zaczęły wyć). Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu KGBand z gościem specjalnym - wokalistką Justyną Panfilewicz, zwyciężczynią tegorocznego Festiwalu w Opolu w kategorii Super Debiuty. KGBand przeniesie nas w klimaty rockowo - bluesowe w stylu Tadeusza Nalepy, Miry Kubasińskiej, Krzysztofa Klenczona i grupy Breakout. Więcej szczegółów o gwiazdach festiwalu znajdziecie w zakładce „Goście”

Kulinarnie dopieszczeni: Będziemy kosztować regionalnych potraw na najwyższym poziomie w wykonaniu kuchni Ośrodka Uroczysko (w piątek) a w sobotę od Agroturystyki „U Mirka i Dorotki” ze Zwierzynia. Wspaniałe wypieki dostarczą także inne zwierzyńskie gospodarstwa agroturystyczne: „Adamowo” oraz „Nad Sanem”.

Portal wedkuje.pl od trzech lat jest patronem medialnym imprezy. Serdecznie zapraszamy


 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Vision FlyFishing Festival Zwierzyniec 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł