Zaloguj się do konta

Wakacje z GRAFFEM - przedłużamy konkurs!!

Pierwszy września za nami. Dzieci wróciły do szkoły ale wakacje akademickie nadal trwają. Upały ustąpiły a wieczory coraz dłuższe. Zatem jest nieco więcej czasu na... na przykład nagranie i zmontowanie krótkiego filmu w którym pokażesz swoją wędkarską pasję. Oczywiście filmu z Graff"em w tle.


Pierwsze bardzo ciekawe propozycje już nadeszły ale w porozumieniu z fundatorem nagród postanowiliśmy, że chcemy zobaczyć nieco więcej. Przedłużamy więc nasz konkurs, aż do początku roku akademickiego. Na kolejne Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września a już następnego dnia rozpoczniemy glosowanie, które rozstrzygnie do kogo powędrują niezmiernie atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Graff.  Zmieniają się terminy ale zasady, i co najważniejsze cenne nagrody pozostają bez zmian - o tym poniżej. Zapraszamy i czekamy na kolejne Wasze filmy. 


Tego jeszcze nie było! Ruszamy z konkursem filmowym! Zapraszamy wszystkich użytkowników wedkuje.pl do wspólnej zabawy z firmą GRAFF, w której właśnie Ty możesz wygrać bon na zakupy w Graffie o wartości 1000zł


A co zrobić, by wziąć udział w wakacyjnym konkursie?


Nakręć film promujący odzież GRAFFa, a następnie wyślij go do nas na adres mailowy redakcja@wedkuje.pl za pomocą https://www.wetransfer.com/ wraz z loginem, który posiadasz na portalu wedkuje.pl. Aby mieć pewność, że filmik do nas trafił, w ciągu dwóch dni od wysłania przez Was zgłoszenia dostaniecie potwierdzenie. Jeśli natomiast nie otrzymacie takiego potwierdzenia, prosimy o kontakt mailowy. Film może być o tematyce dowolnej, gdyż firma GRAFF jest producentem odzieży przeznaczonej dla wędkarzy, myśliwych oraz wszystkich którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. Podczas oceniania filmów będziemy brali pod uwagę waszą pomysłowość oraz kreatywność. Mile widziane będą również filmy z nutką żartu. Oryginalność mile widziana! Film kręcony może być telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym czy też najzwyklejszą kamerą cyfrową. Zgłoszenia są zbierane do 30 września, natomiast od 2 października zostaną umieszczone na portalu wedkuje.pl, w którym Wy, użytkownicy będziecie mogli je sami oceniać przez tydzień.

UWAGA! W konkursie o nagrodę walczą tylko i wyłącznie filmy promujące odzież firmy GRAFF! Prace nie związane z podanym producentem nie będą brane pod uwagę.


A jakie nagrody?


I miejsce - Bon na zakupy w Graffie o wartości 1000 zł


II miejsce - Bon na zukupy w Graffie o wartości 500 zł


III miejsce - Bon na zakupy w Graffie o wartości 300 zł


oraz


Nagroda publiczności - Bon na zakupy w Graffie o wartości 1000 zł


Jurorzy.


O nagrodach będą decydować wszyscy! Trzy najlepsze miejsca wybiorą przedstawiciele znanej marki GRAFF oraz wedkuje.pl. Natomiast nagrodę publiczności, otrzyma ten kto zdobędzie najwyższą średnią ocen od użytkowników zalogowanych na portalu wedkuje.pl. 


Regulamin:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do redakcji film o dowolnej tematyce, promujący odzież GRAFF, najpóźniej do 30 września.

2. Jeden autor ma możliwość przesłania tylko jednego materiału.

3. Nie pokazujemy cierpienia i uśmiercania zwierząt i ryb.

4. Nie pokazujemy martwych zwierząt i ryb.

5. Nie pokazujemy logotypów marek obcych.

6. Osoby pokazane na filmach muszą być świadome tego, że biorą w nich udział i wyrażają na to zgodę.

7. Nie pokazujemy momentu celowania do zwierzyny z broni oraz momentu strzału.

8. Uczestnik wyraża zgodę do użycia filmu przez organizatora (GRAFF w celach marketingowych).

9. Jury konkursowe może odrzucić film bez podania przyczyny.

10. Twórca filmu oświadcza że zrobił go w oparciu o poszanowanie praw autorskich.

11. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos.

12. Osoby biorące udział w konkursie nie mogą głosować na swój film.

13. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października.

14. Dopuszczane są materiały w najpopularniejszych formatach video.


Partnerzy:

GRAFF, wedkuje.pl, Łowiec Polski

Czytaj więcej